Rimelsiz Makyaj: Bu Yepyeni Güzellik Trendini Uygulamanın 5 Yolu

GezeGen GezeGen     19-06-15     Kadınca     Rimelsiz Makyaj: Bu Yepyeni Güzellik Trendini Uygulamanın 5 Yolu     125 Defa Okundu

Rimelsiz Makyaj: Bu Yepyeni Güzellik Trendini Uygulamanın 5 Yolu

Rimelsiz Makyaj: Bu Yepyeni Güzellik Trendini Uygulamanın 5 Yolu

Güzellik trendleri gelir ve geçer, ama hacimli, dolgun ve upuzun siyah kirpiklerden asla vazgeçemeyiz… Değil mi?

Galiba, moda haftalarının kulisinde, mankenlerin güzelliğine güzellik katan makyaj artistlerine göre pek de öyle değil! Bu sezonun en görkemli koleksiyonlarının sergilendiği podyumlara bir göz attığında bir şeyin eksik olduğunu fark edeceksin: maskara!

Evet, çoğu kadının makyajının olmazsa olmazı rimeller bu sene biraz rafa kalkıyor. Bunun yerine, makyaj sanatçıları, daha ‘’modern’’ ve yüzün başka noktalarını vurgulayan görünümleri tercih ediyorlar.

Bu yepyeni trendi denemeye hazır mısın? İşte ilham alabileceğin 5 farklı görünüm!

Kalın eyeliner

Rimeli atlıyoruz demek, koyu kahve veya siyah eyelinerdan da vazgeçiyoruz anlamına gelmiyor. Tüm gözünün etrafına, kirpik diplerine uygulayarak, maskara kullanmadan kirpiklerini belirgin hale getirebilirsin. Göz makyajını, şeker pembesi bir parlatıcıyla tamamlayarak, 60’ların ‘’babydoll’’ görünümüne bürünebilirsin.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.