Reza Zarrab’ın atı birinci geldi! Ödül 28 bin TL

GezeGen GezeGen     10-03-14     Haberler, Manşet     Reza Zarrab’ın atı birinci geldi! Ödül 28 bin TL     362 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Reza Zarrab'ın atı birinci geldi! Ödül 28 bin TL

Reza Zarrab’ın atı birinci geldi! Ödül 28 bin TL

17 Aralık soruşturmasında tutuklanan ardından 28 Şubat’ta tutuklu bulunduğu cezaevinden “Adli kontrol tedbiri uygulanarak” serbest bırakılan Reza Zarrab’ın yüzü at yarışlarında güldü.

Reza Zarrab’ın sahibi olduğu El Ganador isimli İngiliz atı Veliefendi Hipodromu’nda koşulan 6. yarışta birinci oldu.

Skorer’in haberine göre; 1500 metre mesafede ve kum pistte koşulan yarışta jokey Gökhan Kocakaya’nın bindiği El Ganador 6 rakibini geride bırakırken sahibi Reza Zarrab’a da 28 bin 500 lira ikramiye kazandırdı. Böylece Zarrab’ın atının toplam kazancı 209 bin 750 liraya çıktı.

1.31.96’lık derecesiyle birinciliğe uzanan El Ganador’un 1.5 boy gerisinde Kumura ikinci olurken, Yensei üçüncülüğü, Pango ise dördüncülüğü elde etti.

Geçtiğimiz Ocak ayı içerisinde de Reza Zarrab’ın eşi Ebru Gündeş Zarrab da Dutyfree isimli safkanı ile birincilik sevinci yaşamıştı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.