Pardon ‘MISS’

GezeGen GezeGen     13-06-15     Magazin     Pardon ‘MISS’     411 Defa Okundu

Pardon ‘MISS’

Pardon ‘MISS’

‘Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda dördüncü finalistin adını yanlış anons eden Kadir Doğulu, bir skandala imza attı

‘2015 Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması’, önceki akşam Volkswagen Arena’da yapıldı. star TV’den canlı yayınlanan yarışmanın sunuculuğunu kadir doğulu ve Leyla Lydia Tuğutlu üstlendi. Jüri koltuğunda, Mehmet Ali Erbil, Işıl Reçber, Çağla Şıkel ve Okan Bayülgen gibi isimlerin yer aldığı yarışmada 18 yaşındaki Ecem Çırpan, Türkiye’nin en güzel kızı seçildi.

Miss Turkey Organizasyonu Başkanı Can Sandıkçıoğlu’nun yanlış isim yazması sonucunda Doğulu, dördüncü seçilen 18 numaralı Berfu Yıldız’ın adını “18 numarayla Şevval Ayvaz” diye yanlış anons etti. Adını duyan 15 numaralı yarışmacı Şevval Ayvaz, podyuma çıkıp, Berfu Yıldız’ın yerine tacı taktı. Ayvaz, finalde ilk dörde giren güzeller arasında Yıldız yerine kameralara ve gazetecilere poz verdi. Yıldız’ın, dördüncü olduğu ise gecenin sonunda anlaşıldı.

Tacını düşürdü
Ecem Çırpan, gecenin sonunda ailesiyle gazetecilere poz verirken tacını yere düşürdü.

KANAT HEPARI İÇERİ GİREMEDİ
Güzellik yarışmasını izlemeye giden Zeynep Tunuslu’nun oğlu Uzay Kanat Heparı, görevlilerin engeline takıldı. Manken, davetlilerin bekletildiği VIP bölümünden içeri girmek istedi.
‘Güneşin Kızları’ dizisiyle oyunculuğa adım atan genç manken, VIP’den giriş yapamayınca yetkililerle tartışmaya başladı. Heparı, tüm ısrarına rağmen kapıdan geri çevrildi.

Klip gibi konser verdiler
Gecede sahneye çıkan Kenan Doğulu ve Ayşe Hatun Önal, şarkılarıyla izleyenleri coşturdu. Yarışmacı kızlarla ‘Güzeller İçinden’ şarkısını söyleyen Doğulu, sahne şovu ve enerjisiyle görsel bir şölen sundu.

EMRAH AKÇAAY

alıntı: milliyet

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.