Pamuk’a baskın

GezeGen GezeGen     19-02-14     Magazin     Pamuk’a baskın     449 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Pamuk’a baskın

Pamuk’a baskın

Bir lokantada Orhan Pamuk’un yanına gelen Karolin Fişekçi, konuşmak istedi. Görüntülendiğini fark eden Pamuk, alelacele mekânı terk etti. Fişekçi “Derdim Pamuk değil, adalet istiyorum” dedi.

Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk’un üç yıl önce New York’taki bir alışveriş merkezinde ressam Karolin Fişekçi’yle kol kola çekilen görüntüleri medyada geniş yer almıştı. Basında ‘Pamuk’un yeni sevgilisi’ haberleri çıkınca Fişekçi, “Orhan, patlamaya hazır bir volkan gibiydi. İkimiz de çetin ceviz insanlarız, bu hoşuma gidiyor” demişti.

‘Üç maymunu oynuyor?’
Bu sözler basında yer bulunca, ünlü yazarın avukatları bir ihtarname çekmiş, “ Fişekçi müvekkilim Orhan Pamuk’un kız arkadaşı değildir” demişti. Uzun bir aradan sonra Orhan Pamuk’un yabancı dostlarıyla Cihangir’deki bir balıkçıda yemek yediğini öğrenen Fişekçi, gidip masasına oturdu. Bu sırada görüntülendiğini fark eden Pamuk, dosyalarını toplayıp mekânı terk etti. Bu görüntülerin yer aldığı videoda dün internet sitelerinde geniş yer buldu.
Dün internet sitelerinde yer alan videonun ardından Fişekçi, twitter’dan şunları söyledi:
“Ortada ‘baskın’ falan yok. Yanına gidip iki medeni insan gibi konuşmaktı isteğim. Görüntülerin çıkmasını istemezdim. Derdim Orhan Pamuk’un kendisi değil, adalet isteğim. Neden bazı konularda hep üç maymunu oynuyor?”

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.