‘Oyun bitti kalk kızım!’ ( TrSohbet.Com )

GezeGen GezeGen     10-01-14     Haberler     ‘Oyun bitti kalk kızım!’ ( TrSohbet.Com )     370 Defa Okundu

‘Oyun bitti kalk kızım!’

‘Oyun bitti kalk kızım!’

Marmaris’te geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren genç oyuncu Huban Öztoprak dün Ataköy Büyük Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi

Trafik kazası sonucu hayatını kaybeden genç oyuncu Huban Öztoprak’ın (26) annesi Nurcan Gülhan ile babası Efkan Öztoprak taziyeleri kabul ettiği cenaze törenine Emre Altuğ, Gamze Topuz, Levent Aykul, Cihat Tamer, yönetmen Biray Dalkıran, Aslıhan Güner, Süha Uygur ve Burak Serdar Şanal gibi isimler katıldı. Baba Öztoprak’ın “Oyun bitti kızım kalk! Tiyatro mu oynuyorsun, kalkacak mısın? Gitme kızım…” sözleri herkesi göz yaşına boğdu.

Emre Altuğ: “Çok üzgünüz, genç bir arkadaşımızı kaybettik. İki sezon önce ‘Elde Var Hayat’ dizisinde tanışma fırsatı bulmuştuk. Son derece disiplinliydi. Neşe dolu bir insandı. Bu gidiş ona yakışmadı.”
Cihat Tamer: “Böylesine genç bir arkadaşımızın aramızdan ayrılması çok üzücü. Kendisini tanımazdım ama bugün burada bulunma ihtiyacı duydum. Biz sanatçıların malesef ki bir sosyal güvencesi yok. Kendi içimizde de belli bir dayanışma yok. Neredeyse sadece cenaze törenlerinde bir araya geliyoruz. Bu durum ne devletin ne de yapımcıların umurunda. Meseleye bir de bu açıdan bakmak lazım.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.