Nejat İşler’in son durumunu doktoru açıkladı

GezeGen GezeGen     22-01-14     Genel     Nejat İşler’in son durumunu doktoru açıkladı     383 Defa Okundu

Nejat İşler'in son durumunu doktoru açıkladı

Nejat İşler’in son durumunu doktoru açıkladı

Nejat İşler’in sağlık durumuyla ilgili Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Çağlar Çuhadaroğlu açıklama yaptı.
İşte açıklamadan satırbaşları: – Nejat İşler’in organ nakline ihtiyacı yok – İşler’e yoğun bakımda basın ve oksijen desteği veriyoruz – Kuzey yarım kürede yaşanan virüs salgınına yakalananlarda septik şok görülebilir – İşler’in organları eski haline dönebilir, sağlığı tam olarak düzelebilir

Bodrum’da tedavi gördüğü hastaneden İstanbul’a getirilen oyuncu Nejat İşler’in, sağlık durumunda iyileşme olduğu ve tedaviye cevap verdiği belirtildi. İşler’in doktorunun açıkladığı bilgilere göre genel olarak hastalarının durumunun kritik halinin devam ettiğini, ve bu nedenle de sadece anne ve babasına ziyaret için izin verildiğini söyledi.

İşler’in tedavi gördüğü Maslak’taki hastanenin doktoru Prof.Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, basın mensupların açıklamalar yaptı. Oyuncu İşler’in sağlık durumunun kritik seviyeli olarak takip edildiğini, ancak genel olarak olumlu gelişmeler de gözlendiğini belirten Çuhadaroğlu, bu nedenle hasta ziyaretlerini kısıtlı tuttuklarını ve sadece anne babasına izin verildiğini kaydetti.

İşler’in, uygulanan tedaviye olumlu cevap verdiğini ve bu nedenle Bodrum’dan İstanbul’a getirildiğini belirten Çuhadaroğlu, İşler’in hastalığının solunum yolu enfeksiyonu zatürre olduğunu ifade etti. Son zamanlarda çok yaygın şekilde enfeksiyonlar görüldüğünü ve bunun dünyanın pek çok ülkesinde bulunduğunu hatırlatan Çuhadaroğlu, İşler’in durumunun da benzer olduğunu, kendi hastanelerinde de bu gibi pek çok vakanın bulunduğunu ifade etti.

Çuhadaroğlu, hasta ile ilgili spekülatif haberlere itibar edilmemesini isteyerek, hastane kökenli bilgiler dışındaki ifadelere rağbet edilmemesini istedi.
HASTANEYE YATMADAN ÖNCE…

Geçen günlerde solunum yetmezliği şikayetiyle hastaneye başvuran ve yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan İşler, bu sabah ailesinin isteği üzerine İstanbul’a sevk edildi. İşler’in yattığı süre boyunca sanatçı dostları ve hayranları hastaneye akın etmişti. Oyuncunun yaşadığı Gümüşlük beldesindeki yakın dostları ve komşuları da büyük üzüntü yaşadı. Kendisini çok sevdiklerini belirterek, bir an önce sağlığına kavuşup aralarına dönmesini temenni ettiler. İşler, son olarak İstanbul’daki tedavisinin ardından tekrar Gümüşlük’e dönmüştü. İki hafta önce yapılan Gümüşlükspor maçındaki görüntüleri ortaya çıktı.

Koyu bir Gümüşlükspor taraftarı olan Nejat İşler’in, futbolcuların galibiyetini kutlayarak takım oyuncularıyla fotoğraf çektirdiği görülüyor. Hastaneye yatmadan birkaç gün önce çekilen fotoğraflarında ise bir hayli zayıfladığı ve bitkin olduğu gözleniyor.

Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, gazetecilere yaptığı açıklamada İşler’i çok sevdiklerini belirterek, “Nejat İşler’in Gümüşlük turizmine de çok katkısı olmuştur. Kendisini çok seviyoruz. Kişilik olarak da çok iyi bir insandır. İnsanlara yardım etmek için ne gerekiyorsa yapıyordu. Yoksulların, garibanların ve ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanındaydı. Kendisine geçmiş olsun diyorum ve acil şifalar diliyorum. İnşallah tekrar aramıza dönecek. Kendisi Gümüşlük sevdalısı ama biz onu daha çok seviyoruz. Buraya döneceği günü de dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.