Müzisyeni ‘uzaylılar’ mı dövdü?

GezeGen GezeGen     03-03-14     Haberler     Müzisyeni ‘uzaylılar’ mı dövdü?     422 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Müzisyeni ‘uzaylılar’ mı dövdü?

Müzisyeni ‘uzaylılar’ mı dövdü?

Antalya’da Gezi olayları sırasında 29 yaşındaki müzisyen Mustafa Düştegör’ü öldüresiye döven polisler için yapılan suç duyurusunda, şüpheli 40 polisten 33’ünün kimliği aylar geçmesine karşın henüz belirlenemedi.

Mustafa Düştegör’ün avukatı Hakan Evcin, “33 polis sanki uzaydan gelmiş de tespit edilemedi” dedi. Antalya’da Gezi olayları sırasında 3 Haziran gece yarısı Mustafa Düştegör’ü, Kaleiçi’ndeki bir ara sokakta cop ve sopalarla dövüp işkence yaptıkları gerekçesiyle, bölgedeki işyerlerinin kameralarında görülen sivil ve resmi kıyafetli 40 polis hakkında Antalya Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu. Suçlanan amir, müdür, komiser ve polis memuru hakkındaki suç duyurusu üzerine Antalya Cumhuriyet Savcılığı, Emniyet Müdürlüğü’nden olay yerine ait Mobese kayıtlarını istedi.

Emniyet Müdürlüğü ’Olay yerinde Mobese kamerası yok’ yanıtı verince, şikayetçi Düştegör’ün avukatları olay yerindeki güvenlik kameralarının fotoğraflarını çekip savcılığa verdi. Bunun üzerine Emniyet Müdürlüğü, olayın Mobese kamerasının ’açısında görünmediği’ gerekçesini ileri sürdü. Kimliği saptanan polisler de ’dövmedik’, ’dokunmadık’ diye ifade verdi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.