Mükemmel burun estetiği ne kadar gerçek?

GezeGen GezeGen     26-03-14     SağLık     Mükemmel burun estetiği ne kadar gerçek?     367 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Mükemmel burun estetiği ne kadar gerçek?

Mükemmel burun estetiği ne kadar gerçek?

“Mükemmel Burun” denince bundan kim nasıl anlam çıkarıyor bilemeyiz. Son zamanlarda ben de dahil olmak üzere mükemmel burun kavramının üstünde çok duruldu. Peki sözü geçen bu mükemmel burun kimin için ne kadar gerçek bunun da üstünde durmak gerekir. Bir estetik cerrah olarak benim için kişinin tüm yüz hatları çözümlenerek en doğru tasarımla yapılan kişiye özel ve kişiye kendine olan özgüveni yeniden kazandırabilen burun “Mükemmel Burun”’dur.

Çirkin bir burnun ardında gizlenen çok güzel bir yüzünüz olabilir. Kimi zaman çirkin bir burun bile kişinin yüzüne inanılmaz bir anlam katabilir. Tabii bundan her çirkin burun yüze karakteristik bir özellik kazandırır gibi bir anlamda çıkmasın. Genç yaşlarda başlayan ve kimi zaman evlenme sürecinde ya da iş dünyasında kendine olan güveni yeniden kazanmak için burun estetiğiameliyatı yaptıranların sayısı gün geçtikçe artıyor. Yüzünüze uygun yapılacak burun estetiği ameliyatı, yüzünüzü güldürebilmeli, aynaya baktığınızda sizi farklılaştıran zengin yüz özelliklerinizi ortaya çıkaracak olandır.

Burun estetiği operasyonuyla değişim

“Mükemmel Burun”’a giden yolda öncelikle yüz yapınızı dengeleyecek, yanak yapınızı, alın ve çene çıkıntılarınız, göz yapınız gibi pek çok gerçeği ele alarak kişiye uygun bir burun tasarım ortaya çıkarılır. Burun estetiğiameliyatı hakkında kararsız kaldığınız noktalar varsa, danışarak merak ettiğiniz soruların cevaplarını almanızı öneriyorum.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.