MÜEZZİNOĞLU NEJAT İŞLER’İ ZİYARET ETTİ

GezeGen GezeGen     01-02-14     Magazin     MÜEZZİNOĞLU NEJAT İŞLER’İ ZİYARET ETTİ     363 Defa Okundu

MÜEZZİNOĞLU NEJAT İŞLER’İ ZİYARET ETTİ

MÜEZZİNOĞLU NEJAT İŞLER’İ ZİYARET ETTİ

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Acıbadem Maslak Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi gören oyuncu Nejat İşler’i dün ziyaret etti.

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklama yapan Müezzinoğlu, oyuncunun ailesine ve yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulunduklarını söyledi. Müezzinoğlu, doktorlarından İşler’in sağlık durumu hakkında bilgi aldıklarını aktararak, “Şu anda tedavisi planlandığı gibi gidiyor.

Sağlık durumu düne göre daha iyi. İnşallah yarınlarda daha iyi olacak. Dolayısıyla geliş amacım, tamamen değerli sanatçımıza hem şifa ve geçmiş olsun dilemek hem de sağlık durumu hakkında bilgi almak” diye konuştu.

Sarıgül de gitti
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül de sanatçı İşler’in tedavi gördüğü hastaneye geldi. Sarıgül, “Hocalarımızın verdiği bilgiye göre her geçen gün iyiye gidiyor” dedi. Basın mensuplarının, “Siz Nejat İşler’i görebildiniz mi?” sorusuna Sarıgül, “Yoğun bakımda olduğu için zorlamak istemedim. Annesi, babası ve ablasıyla çok güzel bir sohbetimiz oldu” yanıtını verdi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.