Mitinglere ses teli iptali

     29-03-14     Chat Odaları     Mitinglere ses teli iptali     336 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Mitinglere ses teli iptali

Mitinglere ses teli iptali

Van ve Diyarbakır mitinglerinde ses kısıklığı yaşayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dünkü mitinglerini iptal etti. Erdoğan, dün ses tellerini dinlendirmek için İstanbul’da istirahat etti

Ses sorunu yaşayan Erdoğan, doktorların, “daha da kötüye gidebilir” tavsiyesi üzerine dinlenme kararı aldı. Önceki günkü Van ve Diyarbakır’da ses kısıklığı sorunu yaşayan Erdoğan, dünkü Konya ve Kayseri mitinglerini iptal etti. Erdoğan, dün İstanbul’da istirahat etti.

Erdoğan’a sesinin düzelmesine yönelik de tedaviye başlandığı belirtildi. Erdoğan’ın bal karışımlı ılık bitki çayları da içtiği dile getirildi. Yarın yapılacak seçimler öncesi son miting olan bugünkü İstanbul mitinginin şimdilik iptal edilmediği bildirildi. Konya ve Kayseri mitingleri ise bakan, milletvekili ve belediye başkan adaylarının katılımıyla gerçekleştirildi. Dünkü mitinglerde ayrıca Erdoğan’ın eski konuşmalarından bölümler de vatandaşlara dinletildi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.