Meryem Uzerli Ekranlara Geri Dönüyor ( Chattur.Com )

GezeGen GezeGen     25-12-13     Magazin     Meryem Uzerli Ekranlara Geri Dönüyor ( Chattur.Com )     308 Defa Okundu

Meryem Uzerli Ekranlara Geri Dönüyor

Meryem Uzerli Ekranlara Geri Dönüyor

Bir dönem Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli, önümüzdeki sezon ‘Kösem Sultan’ dizisiyle ekranlara geri dönecek.

Muhteşem Yüzyıl’ın eski Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli, ekranlara ‘Kösem Sultan’ olarak dönüyor. Kanuni Sultan Süleyman döneminin anlatıldığı “Muhteşem Yüzyıl” dizisi 11 Haziran 2014’te ekranlara veda ediyor. Yapımcı şirket TİMS, yeni bir tarih dizisi için şimdiden kolları sıvadı. TİMS, bu kez de Osmanlı tarihinin etkili kadınlarından ‘Kösem Sultan’ın hayatını izleyiciyle buluşturacak.

ŞUBATTA DOĞUM YAPACAK

Dizide Kösem Sultan’ı da Muhteşem Yüzyıl’ın eski Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli canlandıracak. 7 aylık hamile Uzerli, şubatta doğum yaptıktan sonra rolüne hazırlanacak.

YAPIMCIDAN ÖZÜR DİLEDİ

Vatan Gazetesinin haberine göre, ünlü oyuncu, geçen Mayıs’ta “Tükenmişlik Sendromu” yaşadığı iddiasıyla diziden ayrılıp, Apar Topar Berlin’e gitmişti. Zor durumda kalan yapım şirketi, senaryoyu değiştirmişti.

Uzerli, “Yapımcıdan özür diliyorum” diyerek yapımcısı Timur Savcı’nın gönlünü kazanmıştı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.