Mecnun Otyakmaz’dan penaltı itirafı!

GezeGen GezeGen     10-02-14     Spor     Mecnun Otyakmaz’dan penaltı itirafı!     403 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Mecnun Otyakmaz'dan penaltı itirafı!

Mecnun Otyakmaz’dan penaltı itirafı!

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, “Pozisyon izleyen herkesin gördüğü gibi penaltıydı. Bunu kendi futbolcumuz Kadir de dile getirdi.” dedi.

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Fenerbahçe maçının son dakikalarında tribünlerden yapılan, ‘Aziz Yıldırım şike yapsana’ tezahüratı konusunda, “İstanbul takımlarını destekleyenlerin hesaplaşma yeri, 4 Eylül Stadı olmamalı” dedi.

Başkan Mecnun Otyakmaz, pazar günü takımının 2-0 kazandığı Fenerbahçe karşılaşmasının son dakikalarında tribünlerin Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’la ile ilgili yaptığı ‘şike’ tezahüratını değerlendirdi. Tezahüratın ev sahibi kulübün başkanı olarak kendisini üzdüğünü belirten Mecnun Otyakmaz, şunları söyledi:

“TEKRARLANMAMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

“Görüntüde Sivassporlu gibi olup aslında gerçek amaçları gönlündeki İstanbul takımlarını desteklemek olan insanların hesaplaşma yeri kesinlikle 4 Eylül Stadı değildir, olmamalıdır. İstanbul takımları için taraf olanların Sivasspor taraftarı arasında yerinin olmaması gerekir. Kırmızı beyazlı renklere gönül veren gerçek yiğidoların bu farklı niyetleri olan grupları aralarında barındırmaması gerektiğine inanıyoruz. Fenerbahçe maçında yaşanan tablo, bugüne kadar centilmenliğiyle takdir kazanan Sivasspor’un gerçek taraftar tablosuna gölge düşürmüştür. Bu tür görüntülerin tekrarlanmamasını temenni ediyorum.”

“POZİSYON PENALTIYDI”

Hem maçın en çok tartışılan pozisyonu, hem de hakem Yunus Yıldırım ile ilglii görüşlerini açıklayan Başkan Otyakmaz, bu konuda şöyle konuştu:

“Pozisyon izleyen herkesin gördüğü gibi penaltıydı. Bunu kendi futbolcumuz Kadir de dile getirdi. Bizim arzumuz hiç bir tartışmalı pozisyon olmadan maçın 11’e 11 oynanması ve bizim iyi futbolle kazanmamızdı. Ama futbolun içinde bunlar olabiliyor, bizim bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok.”

“AVRUPA İDDİAMIZ SÜRÜYOR”

Başkan Otyakmaz, Fenerbahçe maçında alınan galibiyet ile ligdeki iddialarını sürdürdüklerini vurgularken de şöyle dedi:

“Şimdi önümüzde 2 önemli Eskişehirspor ve Kasımpaşa deplasman maçlarımız var. Bu maçlardan istediğimiz sonuçları alırsak Avrupa hedefi konusunda önemli bir yol kat etmiş olacağız. Hem de iç saha ve deplasman maçlarımızın sayıları eşitlenmiş olacak. Takımımızın genel performansından memnunuz.”

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.