Mancini: İstiyorsanız hemen gideyim

GezeGen GezeGen     27-03-14     Manşet, Spor     Mancini: İstiyorsanız hemen gideyim     321 Defa Okundu

Mancini: İstiyorsanız hemen gideyim

Mancini: İstiyorsanız hemen gideyim

Mancini, Aysal’ı telefonla arayıp “Eğer başarısız olduğuma inanıyorsanız, bırakıp hemen gidebilirim” dedi. Aysal ise bunun üzerine “Hayır. Senin gitmeni kimse istemiyor. Biz senin bilgi ve birikimine güveniyoruz” diyerek Mancini’yi ikna etti

Bursaspor maçı sonrası Galatasaray’da tam anlamıyla Mancini krizi yaşandı. Sarı-Kırmızılı tribünler Başkan Aysal ve Mancini’yi istifaya çağırırken bundan en çok etkilenen isim Mancini oldu. Basın toplantısında “Hemen yarın sabah gidebilirim” diye açıklama yapan Mancini gece de dayanamayıp Başkan Aysal’ı telefonla aradı. “Başkanım isterseniz bırakıp gideyim. Eğer başarısız olduğuma inanıyorsanız gidebilirim. Ben buraya başarılı olmaya geldim. Küfür yemeye değil” diyerek dert yandı. Başkan Ünal Aysal da “Hayır kesinlikle devam etmeni istiyoruz. Futbolcu, yönetim kurulu ve taraftar herkes kalmanı istiyor. Burada başarılı olacağına inandığımız için seni getirdik. 3-5 kötü sonuçla karar vermeyiz. Biran önce takımı toparlamaya çalış” diyerek Mancini’nin arkasında olduğunu ifade etti. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal dün de basına açıklama yaptı. Aysal, “Kimse Mancini’nin gitmesini istemiyor. Son bir ayda, ortaya çıkarılan suni bir psikolojik kriz var. Gecikmeden çözeceğiz” diyerek İtalyan teknik adamla yola devam edeceğini ifade etti. Karabük deplasmanı sonrasında Mancini’nin taktiklerini eleştiren Aysal’ın mali kongre öncesinde kulüpte yaşanan kaosa son vermek istediği öğrenildi.

(Takvim)

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?



GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.