Manchester United resmi teklifle geliyor

GezeGen GezeGen     07-04-14     Manşet, Spor     Manchester United resmi teklifle geliyor     385 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Manchester United resmi teklifle geliyor

Manchester United resmi teklifle geliyor

Galatasaray’da forma giyen yıldız futbolcuya Manchester United’ın yeni resmi teklifi kapıda!

Galatasaray’da kalıp kalmayacağı belli olmayan yıldız futbolcu için İngiltere’den yeni bir iddia ortaya atıldı. Ada basınına göre bu transferin bitmemesi için hiçbir neden yok. İngiliz medyası yönetimin bu transfere onay vermek üzere olduğunu da iddia etti.

Dün TT Arena’ya geldiler
Galatasaray’ın Inter’den transfer ettiği Hollandalı orta saha oyuncusu Wesley Sneijder’i Galatasaray elden çıkarabilir. Sezon başı ve ocak ayında da Wesley Sneijder’i isteyen Manchester United’ın oyuncuya ilgisi bitmiyor. Juan mata’nın transferine rağmen orta sahaya yaratıcı bir oyuncu takviyesi isteyen david Moyes ve ekibi Galatasaraylı yöneticilerle Sneijder hakkında görüştü. Caber Erkin için TT Arena’da yerini alan Manchester United gözlemcileri, Sneijder’in iyi performansınan da memnun kaldı.

Sneijder’in transferi hakkında konuşan sportif koordinaör Bülent Tulun, “Sneijder için sezon başında resmi olmayan bir teklif almıştık fakat bunu kabul etmedik” demişti. Bu sözlerin ardından Bülent Tulun ile görüşen İngiliz basını transfer için uygun ortam oluşabileceğinin sinyallerini aldı. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal da Sneijder’in transfer durumu ve bonservis bedeli üzerine konuştu. “15 milyon Euro bonservis bedelini getiren takımla Sneijder’in transferini görüşürüm” diyen Aysal Sneijder’e açık kapı bıraktı. Wesley Sneijder de daha önce “İçinde Manchester United’ın da olduğu bazı kulüpler bana teklifte bulunmuştu fakat hem ben hem de kulübüm bu transfere sıcak bakmamıştık. burası benim evim gibi ve ayrılmayı hiç düşünmedim.” demişti.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.