Lezbiyen kızı için koyduğu ‘ödülü’ geri çekti

GezeGen GezeGen     01-02-14     Chat Odaları     Lezbiyen kızı için koyduğu ‘ödülü’ geri çekti     471 Defa Okundu

Lezbiyen kızı için koyduğu 'ödülü' geri çekti

Lezbiyen kızı için koyduğu ‘ödülü’ geri çekti

‘Kızını baştan çıkarıp onunla evlenecek’ olan erkeğe vaat ettiği 65 milyon dolar ödülü geçen hafta 133 milyon dolara yükselten işadamı Cecil Chao, bu ‘ödülü’ geri çektiğini açıkladı

Kızının ‘lezbiyen olduğumu kabul et’ çağrısını yanıtlayan Chao, “Şu an için istediği şey buysa, tamam” dedi. CNN’e konuşan Chao’nun, ‘kızının cinsel yöneliminin zamanla değişeceğine inandığını’ düşündürten ifadeler kullanması dikkat çekti. 77 yaşındaki emlak kralı Chao, “Paramı kullanarak onun mutluluğunu satın almaya çalışıyor değilim. Kendi mutluluğunu kendisinin bulması lazım. Ben paramı, sadece onun farklı mutluluk seçenekleri olması için kullanabilirim. Kızım daha 33 yaşında. Hayat değişir. Demek istediğim ben de 33 yaşıma kıyasla çok değiştim” dedi.

Chao, kızının 2012’de Fransa’da evlendiği partneri Sean Eav’i ailesi içerisinde görmek istemediği konusunda ise kararlıydı: “Partnerini kabul etmek zorunda değilim. Onu kabul edip etmemek onun bileceği iş.”

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.