Köy köy gezerek tatlı satıyor

GezeGen GezeGen     07-01-17     Ekonomi     Köy köy gezerek tatlı satıyor     491 Defa Okundu

Köy köy gezerek tatlı satıyor

Bitlis’in Güroymak ilçesinde yaşayan Vedat Kandemir Wholesale Jerseys isimli genç, ilçeden aldığı tatlıları Muş’un köylerine getirerek satıyor.

Yaz aylarında Cheap Oakleys Bitlis’in Güroymak ilçesinde çobanlık yapan Vedat Kandemir, kışın muş’un köylerinde tatlı satarak Sonalkar ailesinin geçimini sağlıyor. Kandemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, cheap oakleys yazın çobanlık kışın da tatlıcılık yaparak ailesine baktığını cheap jerseys söyledi.

Kışın çobanlık yapamadığı için çevre il ve ilçelerde tatlı satarak geçimlerini sağlamaya çalıştığını anlatan Kandemir, “Her gün soğuk havaya rağmen Sabah erken saatlerde Muş’un köylerine gelip tulumba tatlısı satıyorum. Yazın çobanlık yapıyorum kışın ise tatlıları köy köy gezerek satıyorum. Evde benden başka kimse çalışmıyor. 10 nüfusun geçimini, yazın çobanlık yaparak kışın ise köylerde tatlı satarak günlük aldığım 30-40 hockey jerseys lira ile sağlamaya çalışıyorum” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.