Koç Holding’den Samanyolu TV açıklaması

GezeGen GezeGen     25-03-14     Ekonomi     Koç Holding’den Samanyolu TV açıklaması     385 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Koç Holding'den Samanyolu TV açıklaması

Koç Holding’den Samanyolu TV açıklaması

Koç Holding, bazı basın organlarında yer alan “Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç’un geçmişte Samanyolu Televizyonu’na ortak olmak için teklif verdiği” haberine ilişkin, “İddia sahibinin belirttiğinin aksine, hiçbir tarihte böyle bir teklif yapılmamıştır” açıklamasında bulundu.

Koç Holding kurumsal internet sitesinde yayımlanan duyuruda, şunlar ifade edildi: “Son günlerde basın ve yayın organları üzerinden Koç Holding Şeref Başkanı Sayın Rahmi M. Koç’un geçmişte Samanyolu Televizyonu’na ortak olmak için teklif verdiği yönünde bir iddia ortaya atılmıştır.

Hiçbir dayanağı olmayan; tümüyle gerçek dışı bu söylemlerin hayal gücünün sınırlarını zorlayan ifadeler ile dile getirildiğini görmek bizi bir açıklama yapmak zorunda bırakmıştır. İddia sahibinin belirttiğinin aksine, hiçbir tarihte böyle bir teklif yapılmamıştır.

Bu vesileyle tüm bu asılsız iddiaların ve haberlerin en yakın zamanda sona ereceğini umar, tüm gerçek dışı söylemler karşısında hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızın bilinmesini isteriz.”

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.