Kıvanç Tatlıtuğ, Dubaili Markanın Reklam Teklifini Reddetti ( Beyzam.Net )

GezeGen GezeGen     25-12-13     Magazin     Kıvanç Tatlıtuğ, Dubaili Markanın Reklam Teklifini Reddetti ( Beyzam.Net )     451 Defa Okundu

Kıvanç Tatlıtuğ, Dubaili Markanın Reklam Teklifini Reddetti

Kıvanç Tatlıtuğ, Dubaili Markanın Reklam Teklifini Reddetti

Tatlıtuğ, servet değerindeki reklam teklifini yeni dizi çekimlerini olumsuz yönde etkileyeceği düşüncesiyle reddetti.

Ortadoğu’nun Brad Pitt’i Kıvanç Tatlıtuğ’a, bölgede faaliyet gösteren markaların ilgisi sürekli artıyor. Son olrak Kıvanç Tatlıtuğ, Dubaili markanın ‘Yüzümüz ol’ teklifini reddetti. Oyuncunun geri çevirme sebebi ise set bütünlüğünün bozulacak olması.

SERVETİ REDDETTİ

Oyuncu, geçen günlerde bir reklam çekimi için cazip teklif aldı. Ülkenin önemli ayakkabı üreticilerinden biri marka yüzü olarak Tatlıtuğ’u teklifini iletti. Billboard ve yazılı basın için fotoğraf çekimleri, TV reklamı çekimi ve bir basın toplantısını kapsayan 4 günlük anlaşma için Tatlıtuğ’a 550 bin dolar ( 1.1 milyon lira) önerildi.

“KONSANTRASYONUM ETKİLENİR”

Ünlü oyuncu, bu teklifi nazik şekilde geri çevirdi. Sebep olarak da yeni dizisinin çekimlerini gösterdi. “Kurt Seyt ve Shura” adlı dizisinin setinde bulunan Tatlıtuğ, set bütünlüğünün ve konsantrasyonunun bozulmasını öne sürdü.

GÜMÜŞ DİZİSİYLE ADINI DUYURMUŞTU

Kıvanç Tatlıtuğ, başrolünü Songül Öden’le paylaştığı “Gümüş” dizisiyle adını duyurmuştu. Ünlü oyuncu ardından da, “Aşk-ı Memnu”, “Ezel”, “Kuzey-Güney” ve “Kelebeğin Rüyası” gibi yapımlarla şöhretini iyice pekiştirdi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.