Kılıçdaroğlu’nun bozkurt işareti MHP’ye ilan oldu

GezeGen GezeGen     22-03-14     Haberler     Kılıçdaroğlu’nun bozkurt işareti MHP’ye ilan oldu     474 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Kılıçdaroğlu'nun bozkurt işareti MHP'ye ilan oldu

Kılıçdaroğlu’nun bozkurt işareti MHP’ye ilan oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığu bozkurt işareti Edirne’nin Keşan ilçesinde MHP ilçe örgütü tarafından reklam panolarına ilan olarak asıldı.

Keşan İlçesi’nde  ilçe teşkilatı, Ankara’daki seçim gezisi sırasında bozkurt işareti yapan Genel Başkanı Kemal  fotoğrafını üzerine ‘Parola vatan, işaret MHP, Gel ne olursan ol gel’ yazısıyla birlikte seçim afişi haline getirerek cadde ve sokaklardaki reklam panolarına astı.

HP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ’nun, Ankara’da seçim otobüsüyle dolaşırken bozkurt işareti yapan seçmenlerini bozkurt işareti yaparak selamlamasından esinlenen Keşan MHP ilçe

teşkilatı ilginç bir afiş tasarımına imza attı. Keşan sokaklarına asılan reklam panolarında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bozkurt işareti yaparken olan fotoğrafı ile Hz. Mevlana’nın ‘Gel ne olursan ol gel’ ve ‘Parola vatan işaret MHP’ ifadeleri yer aldı. 

Yine MHP Keşan İlçe Teşkilatı tarafından yapılan başka bir afişte ise Kurtuluş Savaşı sırasında sırtında top mermisi taşıyan Seyit Onbaşı ile sırtında dolarlar bulunan ayakkabı kutusu taşıyan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’ın karikatürlerine yer verildi. Afiş üzerine ise ‘İstiklal mücadelesi mi, İstikbal mücadelesi mi’ yazıldı.

MHP Keşan İlçe Başkanı Doğuş Şimşek, afişleri insanların yanlış siyasi tercihlerinden dönmesi için hazırladıklarını ifade ederek, “CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’da, ülkücü oylarını almak için yaptığı bozkurt işaretini tüm Türkiye gibi bizde televizyonlardan izledik. Afişle, Türk milletinin ve devletinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtuluşunun anahtarı olan ülkücü hareketin kapısının herkese açık olduğunu anlatmak ve insanların yanlış siyasi tercihlerinden eninde sonunda dönmesi gerektiği Hz. Mevlana’nın sözüyle göstermek istedik” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.