Kenan’ı en iyi şekilde temsil edeceğiz!

GezeGen GezeGen     10-05-14     Magazin, Manşet     Kenan’ı en iyi şekilde temsil edeceğiz!     378 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Kenan'ı en iyi şekilde temsil edeceğiz!

Kenan’ı en iyi şekilde temsil edeceğiz!

Kenan Işık’ın rahatsızlanması üzerine ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasının ilk konuk sunucusu olan Zafer Ergin: Kenan’ın yakın bir dostu olarak emanetini devralıp onu en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bu programı sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum

Sunucu Kenan Işık’ın rahatsızlanması üzerine çekimlerine ara verilen ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışması bu akşam yeniden ATV’de başlıyor. Yakın dostları Zafer Ergin ve Halil Ergün; Işık iyileşinceye kadar yarışmanın konuk sunucuları olacak.

ZAFER ERGİN YARIŞMANIN TAKİPÇİSİYDİM

Kenan Işık ile bütünleşen ‘Kim Milyoner Olmak İster?’in ilk konuk sunucusu siz oldunuz. Ne diyeceksiniz?
Kenan’ın başına gelen talihsiz kaza hepimizi çok üzdü. Ancak bu konuyla ilgili bir yanlış var ortada; Kenan saunaya girdiği için rahatsızlanmadı, spor yaparken hepimizin başına gelebilecek bir talihsizlik yaşadığı için bu duruma geldi. Biz dostları da onun emanetini devralıp onu en iyi şekilde temsil edip ardından ona bırakacağız. Bu programı sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

KALİTELİ YARIŞMALAR YOK
Yarışmayı izler miydiniz?
İzlemek az bile kalır. Ben bu yarışma programını izlerken bir soruda kafam karıştı diye koltuğumdan kalkıp ansiklopediye bakmış birisiyim. Benim için özel bir program çünkü bu tarz kaliteli yarışmalar artık pek yok! Yıllardır seyirciye doğru bilgi akışı sağlayan bir program.

Yarışmada soruların cevaplarını biliyor musunuz?
Kenan sunarken de soruların cevapları verilmiyormuş. Bu durum benim için de geçerli. Soruların cevabını bilmek insanı rahatsız edebilir, karşınızdakini farkında olmadan etkileyebilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.