Kelebek Sohbet Chat Odaları

ScanX ScanX     05-04-21     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Kelebek Sohbet Chat Odaları     64 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN

 

Kelebek Sohbet Chat Odaları

 

https://www.GurbetCafe.Net Sohbet odaları nın kelebek sohbet, Chat odalarından sizlere neşe , saygı sevgilerimizi sunuyoruz. Her alanda bizler ile beraber olmayı tercih eden arkadaşlara uzun soluklu sohbet odalarında kalmaları için gevezelik adına geveze dolu arkadaşlar ile tanışmanıza olmanıza vesile olmaya çalışıyoruz. Sohbette bizler arkadaşlık dostluk lara çok önem veriyoruz. Eski den kalma anılar, eskiden kalan dostuk ları görmek için aramıza katılmaya sizler de ne dersiniz. Eminizki sizlerde eski anılarınıza sahip kişi lersiniz değilmi. Anılar bazen sohbet ederken öyle güzel olurki bazende , onlarla sohbet etmek isteriz . Sohbette olan anılar kelebek misalince uçuk kaçıktır. bazen bizler sizlere anı ve hatıralarınızı anlatacağınız eski ve yeni arkadaş ile tanışmanız açısından anıları yeniden konuşmanıza ön ayak vede vesile oluyoruz, sizler için arkadaşlar. Dilimiz den gelenin içimizden döküldüğünü düşündüğümüz sohbet seri miz de sizler ile beraber olmaktan mutluyuz. Zamanında girilen sohbet her an sohbet etmemize olanak sağlamaktadır.

 

SOHBET ODALARI İLE İL İL TANIŞMA ANLARI

 

Sohbet odalarına gelen her ilden istanbul sohbet odaları ,izmir sohbet odaları , antalya sohbet odaları ve daha adını bilemediğimiz il den gelen arkadaşlar ile tanışmak bizlere sanki o il lere gidercesine his verir. O ildeki mutfak yemekleri öğrenmek amacında olanlar, giysi olarak geleneksel anlatımlar, tarihi açıdan o yöreye ait tarihi ve kültürel yerleri bir an olsun sanki görüyormuşuz gibi olur. Çok iyi gelir insana o andaki sohbet, Nedenine gelince insan oğlu yeni yerler, yeni yöresel bilgi lere çok detaycı olarak takılır. Bu neden lerle eski ve yeni olan il deki paylaşımlara aklımız takılır .

 

SİZ OLSANIZ SOHBET KANALINDA NE YAPARSINIZ.

 

Sohbet kanalımızda https://www.GurbetCafe.Net de olsanız napardınız acaba . Mesela Aşk içinmi gelirsiniz sohbet kanalına. Yoksa sadece sohbet amaçlı mı. Bazısı sadece sohbet eder çıkar. Bazısı yarışma kanallarımızda yarışır çıkar. Bizlerde sizlere bu amaçla sohbet kanalımızda sohbet etmek amaçlı yapmış olduğumuz sohbeti istediğimiz yönde kullanabilmek özgürlüğüne sahipsiniz. Seviye ile sohbet ederken saygı ile anılmamızı dileriz. Sizlere bu nedenle buradan düşüncelerimizi yazdığımız makale de tez olarak her gün sizler ile beraberiz. Sohbet odaları ndan ettiğimiz başka şey ise sohbet kanalında aldığımız yetkiyi iyi sohbet şeklinde yönetmen liğe uygun olarak kullanmak isteriz. Yönetim kadrosunda olan arkadaşlar sohbet kanalındaki asayiş düzenini sağlamak ile mükellef tirler arkadaşlar. Yönetim kadrosu olarak sizlere hizmet eden arkadaşlarımıza her an seslenebilir ve yardım alabilirsiniz. Burada olan Sunucumuzun en aktif kanalı #Sohbet olup, bu kanalda chat yaparak seviyeli arkadaşlıklar kurabilirsiniz. 7 Gün 24 saat çevrimiçi yayıncılık ilkesiyle #Radyo kanalımızdan istek isteyebilir, ister sevdiklerinize isterse eş, dost, arkadaşlarınızla  paylaşabilirsiniz. Sizlere buradan selam sevgi sunarken , her şey sizler ile beraber iyi olsun. Hoşça kalın https://www.GurbetCafe.Net Ailesi.

 

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.