Kayıp uçakta gizemli telefon

GezeGen GezeGen     24-03-14     Dünya     Kayıp uçakta gizemli telefon     376 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Kayıp uçakta gizemli telefon

Kayıp uçakta gizemli telefon

Tam 16 gündür 239 kişiyle ortadan kaybolan Malezya yolcu uçağına ne olduğu hala bulunamadı. Tüm dünyanın nereye gittiğini merak ettiği uçağın kaybolmasıyla ilgili tahminler pilot üzerinde yoğunlaşıyor. Son iddiaya göre pilot uçuştan kısa bir süre önce gizemli bir telefon görüşmesi yaptı. Polis şimdi pilotu arayan o kadının peşinde…

Polisin pilotu uçuştan hemen önce arayan kadın üzerine yoğunlaşma sebebi ise kadının sahte kimlik kullanarak aldığı sim kart.

Pilotun telefon görüşmelerini inceleyen yetkililer en son aramanın sahte kimlik kullanarak telefon hattı satın alan bir kadın tarafından yapıldığını belirlendi. Ancak kadının gerçek kimliği bilinmiyor. Olayı daha da ilginç yapan Malezya’da telefon hattı alabilmek için kişinin kendi kimlik numarasını ya da pasaport numarasını vermek zorunda olması.

Kadının sahte kimlik numarasıyla nasıl bir telefon hattı satın almayı başardığı, kadının gerçek kimliği ve amacının ne olduğu cevabı aranan sorular… Esas soru ise pilot Zaharie Ahmad Shah’ın bir terör saldırısı hazırlığı içinde olup olmadığı…

Polis gizemli kadına ulaşmayı başarırsa bütün bu soruların cevabını ve pilotun 11 Eylül benzeri bir terör saldırısı için uçağı kaçırıp kaçırmadığı sorusu artık cevaplanmış olacak.

Yetkililer şimdi gizemli kadınla ilgili kaptan pilot Zaharie Ahmad Shah’ın eşi Faizah Khan’dan bilgi almaya çalışacak.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.