Karaca: 2013 zor geçti

GezeGen GezeGen     11-02-14     Magazin     Karaca: 2013 zor geçti     307 Defa Okundu

Karaca: 2013 zor geçti

Karaca: 2013 zor geçti

Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan MBC’nin 4’üncü kanalındaki Turki Ekstra programında bu hafta oyuncu Gizem Karaca ve ‘Benim Hala Umudum Var’ dizisindeki rol arkadaşlarıyla yapılan röportajlar yayınlandı.

Karaca setteki ekip ve oyuncularla aile fertleri gibi olduklarını ve uyumlu çalıştıklarını belirtti. ‘Eve Düşen Yıldırım’dan sonra ‘Emir’in Yolu’ ve son olarak Berk Oktay ile Şükrü Özyıldız’la oynadığı ‘Benim Hala Umudum Var’ dizileriyle oyunculuğuna devam eden Karaca, 2013’ün kendisi için zor geçtiğini anlattı.

‘Yanlış aktarılıyor’
Gizem Karaca geçen yıl uyuşturucu suçundan gözaltına alınmasının yanı sıra trafik kazasıyla da ilgili yanlış haberlere konu olduğunu söyledi. Karaca, “Trafik kazası bir sene önce meydana gelen bir olay. Şimdi ortaya çıktı. Ucuz kurtuldum. O kaza haberinde diyor ki; ‘2 kişiyi yaraladı, başka bir arabaya çarptı’ Ben bir arabaya çarpmadım. Direkt lokantaya girdim” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.