Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları

GezeGen GezeGen     11-03-14     CinseL YaŞaM     Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları     609 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları

Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları

Bu pozisyonlarla orgazm olmanızı garanti ediyoruz!

Erkekler için seks her zaman daha kolay ve eğlencelidir çünkü her seferinde orgazm olabilirler ama biz kadınlar için işler biraz daha karmaşıktır. Araştırmalara göre, kadınlarında sadece %30’u seks sırasında orgazm olabiliyorlar. Ama endişelenmeyin! Orgazma ulaşma şansınızı arttıracak pozisyonlar mevcut, işte size önerilerimiz!
Fantastik At
Kadınlar yukarıdayken daha kolay orgazm olabiliyorlar. Özellikle de vücutlarını partnerlerine doğru açıladıkları zaman. İşte bu nedenle bu pozisyon orgazma ulaşmanızı kolaylaştırıyor.
Bu pozisyon için erkeğiniz bağdaş kurmalı ya da bacaklarını öne doğru uzatmalı. Daha sonra arkasına yaslanmalı ve siz de üzerine çıkmalısınız. Bacaklarınızı partnerinizin iki yanına koyun ve kendinizi aşağı bırakın. Daha sonra aşağı ve yukarı hareket edin.
Amazon
Aynı pozisyon, değişik altyapı. Eğer bazı şeyleri yatak odasının dışına çıkartmak istiyorsanız, bu sandalye üzerinde gerçekleştirilen pozisyon iyi bir seçenektir.
Erkeğiniz sandalyeye otursun ve siz üzerine oturun. Ayaklarınız yere değsin ki aşağı yukarı kolayca hareket edebilesiniz.
Sepet
Cinsel ilişki sırasında göğüs uçlarınızın uyarılmasından mı hoşlanıyorsunuz? O zaman bu pozisyon tam size göre!
Erkeğinizin kucağına oturun ve vücudunuzu ona doğru yaslayın ama bu sırada göğüslerinizin onun dudaklarıyla aynı noktada olması gerekiyor ki göğüslerinizle ilgilenebilsin.
Kaydırak
Bu pozisyonda erkeğinizin üzerinde olmak yerine üzerine yatmanız gerekiyor. Bu pozisyonda iki taraf da daha çok hissederler ve bu da daha fazla zevk demektir.
Klips
Erkeğinizin üzerinde olun ama bu sefer kendinizi arkaya doğru yaslayın. Bu sizin klitorisinizin ortaya çıkmasını sağlar ve bu da erkeğinizin size ekstra zevk vermek için klitorisinize ulaşmasını kolaylaştırır. Bu poziyon için erkeğiniz bacaklarını kapalı tutmalıdır.
Örümcek
Bu pozisyonda erkeğiniz dik oturur ve siz yüzünüz ona dönük olacak şekilde, onun üzerine oturur ve arkanıza doğru yaslanırsınız. Bu pozisyon erkeğinizin klitorisinizle ilgilenebilmesini kolaylaştırır.
Lap top
Esnek misiniz? O zaman bu pozisyonu seveceksiniz.
Erkeğiniz bir sandalyede otursun (dilerseniz bacaklarının altına yastık koyarak daha fazla his sağlayabilirsiniz) siz de onun kucağına oturun ve bacaklarınızı omuzlarına koyun.
Ayaklarınızı sandalyenin arkasına yerleştirin ve hareket edebilmek için topuklarınızla sandalyenin arkasından destek alın.
Süpernova
Bu pozisyonda da siz üsttesiniz ve arkanıza yaslanıyorsunuz ama burada esnek olması gereken kişi erkek.
Bu pozisyona yatağın ucunda başlayın ama ikiniz de yatakta olun. Siz üstte olun ve arkaya doğru yaslanın, normal hareketlerle devam edin ve sonuca yaklaştığınızı hissettiğiniz zaman öne doğru eğilin, dizlerinize ağırlık verin ve ileri doğru beraberce kayın. Böylece erkeğinizin kafası ve omuzu yatağın dışında kalsın ve sonra yine kendizi geri vererek orgazma ulaşın.
Geriye doğru kaydırak
Bu pozisyona da yatağın ucunda başlamanız gerekiyor. Erkeğiniz yatakta hafifçe arkasına yaslansın ve siz üzerine çıkın daha sonra kendinizi yataktan aşağı geriye doğru yatırın ta ki elleriniz yere değene kadar. Bütün işi siz yapacağınız için erkeğinizin bu sırada klitorisinizle ilgilenmesi de en büyük hakkınız.
Ters kovboy
Bu sefer yine üstte olun ama erkeğinize arkanızı dönün. Böylece siz gerekli hareketleri yaparken erkeğiniz anüsünüzü uyarabilir. Üstelik gördüğü manzara da eminiz çok hoşuna gidecektir.
Tünek
Eğer sandalyeden hoşlanıyorsanız bu pozisyonda hem arkanızı dönebilir hem de sandalye kullanabilirsiniz.
Erkeğiniz sandalyeye otursun ve siz onun kucağına oturun ama ters olarak. Bacaklarınızdan destek alarak yukarı aşağı hareket edin ve dilerseniz bu sırada öne doğru eğilin.
Gemi
Bu pozisyonda üsttesiniz ama yüzyüze ya da ters değil yan oturmalısınız. Böylece, erkeğiniz hem anüsünüze, hem de klitorisinize ilgi gösterebilir.
Bu pozisyonları bir an önce deneyin! Yatak odanızı ısıtacaklarını garanti ediyoruz!

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.