Kaçan: Sosyal medya neşeli cahiliye devri

GezeGen GezeGen     25-03-14     Magazin, Manşet     Kaçan: Sosyal medya neşeli cahiliye devri     387 Defa Okundu

Kaçan: Sosyal medya neşeli cahiliye devri

Kaçan: Sosyal medya neşeli cahiliye devri

Cine5’te yayınlanan ‘İpek Tuzcuoğlu İle Yüzleşme’ programına Hasan Kaçan konuk oldu.

Programda sorulara samimi bir şekilde cevap veren Kaçan, çocukken çok yaramaz olduğunu ve zihinsel engelliler sınıfında okuduğunu söyledi.

‘İki romanı daha var’

Sosyal medyadaki hesaplarını kardeşi Metin Kaçan’ın ölümünden sonra kapattığını belirten Hasan Kaçan, “Önceden iyiydi ama sonra can sıkıcı şeyler oldu. Ali Saydam güzel bir başlık atmış ‘Sosyal medya neşeli cahiliye devri’ diye. Hiçbir şeyi düşünmeden, sorgulamadan, sadece o anki elektrik, o anki akış neyse oradaki rüzgar neyse ona göre hareket eden bir şey var” dedi. İpek Tuzcuoğlu’nun “Kardeşin Metin’le ilgili son cümleler desem, ne dersin?” sorusu üzerine Kaçan, ”İnsanların kaderleri var tabi ki. Metin’in de bir kaderi vardı.
Ağır Roman’dan sonra yazdığı iki romanı var, onların kıymeti daha sonra çıkacak. Hatta birinin senaryosuna başlamıştı, ‘Fındık Sekiz’. Bize de kısmet olur da onun hikâyesini sinemaya çekebilirsek ne güzel olur” cevabını verdi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.