İşte Portekiz’in Dünya Kupası kadrosu! Alves, Meireles, Almeida…

GezeGen GezeGen     01-04-14     Spor     İşte Portekiz’in Dünya Kupası kadrosu! Alves, Meireles, Almeida…     334 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
İşte Portekiz'in Dünya Kupası kadrosu! Alves, Meireles, Almeida...

İşte Portekiz’in Dünya Kupası kadrosu! Alves, Meireles, Almeida…

Dünya Kupası’na katılacak Portekiz’in teknik direktörü Bento’nun, düşündüğü kadroyu çizdiği kağıdı bir restorantta unuttuğu iddia edildi. Kadroya göre Bruno Alves ve Meireles ilk 11’de oynarken, Almeida kadroda düşünülüyor. Edinho ve Quaresma’nın durumu belirsiz…

Brezilya’da düzenlenecek 2014 Dünya Kupası’nda Bento takımında Fenerbahçeli iki yıldız Bruno Alves ve Meireles’i ilk 11’de düşünüyor. Beşiktaş’ın golcüsü Almeida ise Postiga’nın ardından ikici tercih olarak göze çarparken, Kayseri Erciyesspor ile çok iyi sezon geçiren Edinho’nun yanında ise soru işareti bulunuyor.

Bunun yanı sıra Porto’da son haftalarda gösterdiği performansla göz dolduran Quaresma’nın da Ronaldo’nun sonrasında ikinci tercih olarak seçilebilir ancak yıldız ismin yanında Edinho gibi soru işareti bulunuyor.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.