İstanbul’da dans sözü

GezeGen GezeGen     11-04-14     Magazin, Manşet     İstanbul’da dans sözü     613 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
İstanbul’da dans sözü

İstanbul’da dans sözü

Adriana Lima, Steven Tyler’ın 14 Mayıs’taki konseri için “İstanbul’da olursam seninle sahnede dans edeceğim” diyerek twitter’dan sözleşti

Türkiye’de ilk kez konser verecek olan efsane grup Aerosmith’in solisti Steven Tyler, Twitter üzerinden dünyaca ünlü top model Adriana Lima’yla İstanbul ve konseriyle ilgili bir sohbet gerçekleştirdi. Grubun solisti Tyler sayfasından, “Tekrar canlanmaya başladım. Çünkü grup turneye başlıyor, İstanbul’la başlıyoruz. Adriana, senin İstanbul’da olduğunu duydum. Aerosmith gelene kadar orada kalabilir misin? Turumuzun başlama vuruşunu yapmak için…” yazdı.

11 yıl sonra yeni albüm
Tyler’ın bu sözlerine Adriana Lima da, “Turunuza başlamak için daha güzel bir yer bulamazdınız. Eğer o tarihte orada olursam sahnede seninle dans ediyor olacağım” cevabını verdi.
BKM ve MAP İletişim organizasyonuyla Hard Rock Cafe İstanbul’un sunduğu 14 Mayıs’ta İTÜ Stadyumu’nda hayranlarıyla buluşacak olan Aerosmith, unutulmaz şarkılarının yanı sıra 11 yıl aradan sonra tamamen yeni şarkılardan oluşan ilk stüdyo albümü ‘Music From Another Dimension’dan da şarkılar seslendirecek.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.