Irak Ordusunun Sincar’a İlerlediği Bilgisini Teyit Ettik!

GezeGen GezeGen     26-03-18     Haberler     Irak Ordusunun Sincar’a İlerlediği Bilgisini Teyit Ettik!     202 Defa Okundu

Irak Ordusunun Sincar’a İlerlediği Bilgisini Teyit Ettik!

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Irak ordusunun Sincar’a ilerlediği ve bazı bölgelere yerleştiği bilgisinin teyit edildiğini söyledi.

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Sincar’daki son durumla ilgili, “25 Mart’ta Irak ordusunun Sincar’a ilerlediği bilgileri var. Bu bilgiler teyit edilmiş bilgilerdir. Terör örgütünün Sinar’dan çekildiği izlenmini uyandırmak için başka filamalar altında varlığını devam ettirmesi Türkiye için kabul edilir değil. Terör örgütü Sincar’dan çekilmezse Türkiye gerekeni yapacaktır.” dedi.

“TÜRKİYE GEREKENİ YAPACAKTIR”

İşte Bozdağ’ın konuşmasından öne çıkanlar:

25 Mart’ta Irak ordusunun Sincar’a ilerlediği bilgileri var. Bu bilgiler teyit edilmiş bilgilerdir. Irak tarafından yapılan açıklamaları Türkiye yakından takip etmektedir. Terör örgütünün Sincar’dan çekildiği izlemini uyandırdığı için farklı üniforma altına gizlenerek bölgede varlığını devam etirmesini Türkiye olarak kabul etmemiz mümkün değildir. Umarız ki Irak ordusu Türkiye’nin beklentisi doğrultusunda teröristlerin farklı üniforma ve isim olarak bölgede varlığını devam ettirmesine izin vermez. Terör örgütü Sincar’dan çekilmezse Türkiye gerekeni yapacaktır.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.