iOS 8.3 Jailbreak’in Tweak Listesi Yayımlandı!

GezeGen GezeGen     24-06-15     TeknoLoji     iOS 8.3 Jailbreak’in Tweak Listesi Yayımlandı!     367 Defa Okundu

iOS 8.3 Jailbreak’in Tweak Listesi Yayımlandı!

iOS 8.3 Jailbreak’in Tweak Listesi Yayımlandı!

Apple akıllı cihazlarının her ne kadar fabrika çıkışlı orijinal yazılımıyla kullanılmasını öneriyor olsak da kullanıcıların dört gözle beklediği Jailbreak, TaiG tarafından sürpriz bir hareketle geçtiğimiz gün yayımlanmıştı. Kullanıcılara göre “özgürlük”…

Apple akıllı cihazlarının her ne kadar fabrika çıkışlı orijinal yazılımıyla kullanılmasını öneriyor olsak da kullanıcıların dört gözle beklediği Jailbreak, TaiG tarafından sürpriz bir hareketle geçtiğimiz gün yayımlanmıştı. Kullanıcılara göre “özgürlük” olarak nitelendirilen kısmen hack işlemi, iOS 8.3 için çıktı.

Jailbreak yapan kullanıcılar için şuanda çalışan Tweak listesi de yayımlandı. Birçok Tweak halihazırda çalışır durumda değil. İlerleyen zamanlarda Tweak listesi güncellendiğinde yeniden sizlerle paylaşacağız. Tarafsız bir test ekibi tarafından denenen ve sağlıklı olarak çalıştığı paylaşılan Jailbreak’ın, Tweak listesi konusunda yetersiz olduğu öne sürüldü. Belki Jailbreak yapmak için biraz daha beklemek isteyebilirsiniz. İşte IOS 8.3 jailbreak için çalışan Tweak listesi; Murat Eynehan’ın diğer haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

(milliyet)

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.