İngilizler yazdı: Terry Galatasaray’a

GezeGen GezeGen     18-04-14     Manşet, Spor     İngilizler yazdı: Terry Galatasaray’a     450 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
İngilizler yazdı: Terry Galatasaray'a

İngilizler yazdı: Terry Galatasaray’a

Galatasaray’ın ilgilendiği John Terry ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

Bu sezon sonunda kulübüyle kontratı bitecek Chelsea Kaptanı John Terry’ye bir yıllık yeni bir kontrat teklif edildiği haberini “Kal.. fakat aldığın paranın yarısını al” manşetiyle veren Daily Mirror, John Terry’nin bu teklif üzerine Chelsea’den ayrılabileceğini ve onu transfer etmek isteyen yabancı kulüplerin başında Türk devi Galatasaray’ın olduğunu yazdı.

Galatasaray’ın John Terry’e daha yüksek maaş teklif edebileceği ileri sürülürken diğer Premier Lig kulüplerinin de yarışa girebilecekleri kaydedildi.

Şu anda Chelsea’den 150,000 sterlin haftalık alan John Terry’nin kalmaya karar verirse maaşının tarısını alacağına dikkat çekildi. Yapılan teklifle Chelsea’de çok iyi bir sezon geçiren 33 yaşındaki Chelsea kaptanının Stamford Bridge’de kalışının şüpheli olduğunu belirten Daily Mirror, Chelsea’de 30 yaşının üstündeki futbolculara ancak bir yıllık kontrat sunulduğu fakat Jose Mourinho’nun 36 yaşındaki Didier Drogba’yı Stamford Bridge’e geri getirmeyi ima ettiğine dikkat çekti.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.