İlk cinsel tecrübede korkunç kaza

GezeGen GezeGen     18-03-14     CinseL YaŞaM     İlk cinsel tecrübede korkunç kaza     625 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
İlk cinsel tecrübede korkunç kaza

İlk cinsel tecrübede korkunç kaza

Amerika’da obez bir genç, gerçekleştirmek istediği ilk cinsel tecrübesi sırasında kız arkadaşının başını kazara alçıpanel duvara gömdü. Genç kadının, ‘ortamı yumuşatmak’ için verdiği, “Neden durdun?” tepkisine karşılık bakir genç, ilk şoku üzerinden attıktan sonra, hastanelik olan kız arkadaşını acil servise yetiştirmek zorunda kaldı…

Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey eyaletinde yaşayan Gregg Casarona adlı 21 yaşındaki obez bir gencin ilk cinsel tecrübe girişimi hüsranla sonuçlandı. Yaklaşık 200 kg ağırlığındaki bakir genç, ilişki sırasında, 50kg ağırlığındaki kız arkadaşı Jen Gerakaris’in kafasını kazara, yatağın baş tarafında bulunan alçıpanel duvara gömdü. İlk anda, kız arkadaşını öldürmüş olduğunu düşündüğünü anlatan genç, Jen’in, kafasını gömüldüğü duvardan çıkardıktan sonra “Neden durdun?” diye tepki vermesiyle kendine geldi.

KALP KRİZİ GEÇİRECEK GİBİYDİ ESPRİ YAPTIM
Olay sonrasından bahsederken, “Kalp krizi geçirecek gibi görünüyordu, ortamı yumuşatmak istedim,” diye konuşan kadın, ortamı yumuşatma girişiminden kısa bir süre sonra baş dönmesi ve mide bulantısı hissetti ve erkek arkadaşı tarafından bir hastanenin acil servisine götürüldü.

“BU İLK TECRÜBEM VE ONU ÖLDÜRDÜM”
Geçen günlerde gerçekleşen bu olayın canlandırma çekimleri yapıldı ve Amerika’da yayınlanan ‘Sex Sent Me to the ER’ (‘Beni Acillik Eden Seks’) programında 28 Aralık günü gösterilmesi bekleniyor. Ayrıca ilginç programın diğer konukları arasında, iki saatlik orgazm ‘çilesi çeken’ bir kadın; kapıcı yüklüğünde cinsel ilişkiye girerken yaralanan bir çift; ve kız arkadaşıyla cinsel ilişki sırasında kalp krizi geçiren bir adam da bulunuyor.

Gregg Casarona, “Onu öldürdüm. Bu benim ilk tecrübem ve Jen öldü.” diye düşünerek korktuğunu söyledi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.