HTC’de Sızıntı Var

GezeGen GezeGen     24-03-14     TeknoLoji     HTC’de Sızıntı Var     410 Defa Okundu

HTC'de Sızıntı Var

HTC’de Sızıntı Var

Tayvan merkezli teknoloji devi HTC, yeni nesil One modeline ait yatırım kotasını yüksek tuttu! 3 kameralı HTC One modelinin teknik detayları haberimizde!

Akıllı cihaz pazarının lider markalarından biri olan HTC, sızıntılarla yeniden teknoloji gündemine bomba gibi düştü. Daha önce kasa tasarımına ait sızıntı görselleri sizlerle paylaştığımız ve önümüzdeki haftalarda resmi tanıtımının gerçekleştirileceği öne sürülen 2014 model HTC One’ın şimdi de teknik özellikleri sızdı.

M8 kod adıyla çıkması beklenen yeni nesil HTC One modelinin 3 kameralı yeni görselleri ve teknik özellikleri, Çinli Tenaa tarafından paylaşıldı. 5 inç büyüklüğündeki 1080p ekran teknolojisine, Snapdragon 801 işlemciye ve 3 adet kameraya sahip yeni nesil akıllı modelde çift LED flaş da bulunuyor.

Dikkat çeken en önemli özelliklerden ilki ise arka tarafta 2 adet kameraya yer verilmiş olması. 2 Adet 16 Megapiksel çözünürlüğündeki arka kameraya sahip “M8” modelinin önünde 5 Megapiksellik bir kameranın bulunacağı öne sürülüyor. HTC One’da rastladığımız Ultrapiksel Kamera’nın geliştirilerek cihazın ön yüzüne yerleştirileceği iddiaları da Tenaa tarafından doğrulanan sızıntılar arasındaki yerini alıyor.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.