Hoşgeldin sevgili kızım

GezeGen GezeGen     12-02-14     Magazin     Hoşgeldin sevgili kızım     439 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Hoşgeldin sevgili kızım

Hoşgeldin sevgili kızım

Muhteşem Yüzyıl’ın eski Hürrem’i Meryem Uzerli bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Uzerli ‘Lara’ ismini verdiği kızının doğum bandının fotoğrafını ‘Hoşgeldin benim sevgili canım’ notuyla paylaştı.

Almanya’da dün bir hastanede kızı Lara’yı dünyaya getiren Meryem Uzerli bu mutlu haberi sosyal medyadaki hesabından tüm sevenleriyle paylaştı. Parmağını sıkı sıkıya tutan bebeğinin bileğindeki doğum bantının fotoğrafını çeken Uzerli, ardından duygularını İnstagram hesabında “Hoş geldin bu dünyaya benim sevgili canım Lara Uzerli. 10.02.2014’te doğdun. Ben Allah’a o kadar teşekkür ediyorum ki sağlıklı dünyaya geldin. Ben Allah’a teşekkür ediyorum çünkü bana güç verdi. Seni birinci günden itibaren koruyabildim. Yaşıyorsun. Ve bu en büyük hediyem.

Beğeni rekoru
Benim çok yakın arkadaşım Ana doğumda yanımdaydı ve tüm aileme, arkadaşlarıma ve size teşekkür etmek istiyorum dilekleriniz ve sevginiz için. Çok sağolun” sözleriyle paylaşıp, sevenlerine teşekkür etti.
Oyuncunun paylaştığı bu fotoğrafı yarım saatte beğeni rokru kırarken Uzerli duygularını Türkçe’den sonra bir de İngilizce olarak kaleme aldı

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.