Hos Sohbet Chat Odaları

ScanX ScanX     07-04-21     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Hos Sohbet Chat Odaları     61 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN

 

Hoş Sohbet Chat Odaları

Sohbet odaları nın en hoşu olan , https://www.GurbetCafe.Net Ailesi sohbet evi mizden sizlere hoş ca sohbet ler dileriz. Hoş bir sohbet odası tamamen insanın kendisini hoş hissetmesini sağlar. İnsanın hoş olanı etrafına sohbet,  muhabbet, ederken hoş luk verir. Hoş olmak zor bir şey deil arkadaşlar. Tatlı bir sohbet iletişimi , güzel bir yaklaşım sizi karşınızdakine hoş gösterir. Bizlerde sizlere hoş sohbet vakit leri geçirmeniz adına hoş bir ortam kuralım dedik. Hoş sohbet arkadaşlarınızı davet ederek sohbet teki hoşluğun gününüze yansıma sını sağlayabilirsiniz. Siz ne kadar Hoşça sohbet ederseniz , karşınızda kişide size Hoşça ve dost ca yaklaşım ile karşılık verir. Hoş bir sohbet in ana maddesi empati ve sempatidir. Karşıdan gelen söze empati olarak reflex etmemiz bizim o anki aldığımız iletişime bağlıdır.

SOHBET ODALARINDA ASK VARMIDIR VE SİZCE ASK NEDİR

Sohbet odalarında Aşk vardır der bazısı. Bazısı sadece dostluk tan yana kurar sevgi bağını. Aşk herkesle yaşanmaz. Aşk ile sohbet ederken bu illaki beraber olduğunuz partner iniz olmuyor. Bir dost lada Aşk ca sohbet edebilir konu uzakdıkca o sohbet Aşk tadında sohbet tadı verir. Bizler sanalı ne kadar sanal görsekte , ardında kişilerin insan olduğunu unutmamalıyız. Aşk sohbet i kuranlar tamamen kendi kafa yapısında yorum lar eder. Sanal ortamda hoş bir aşk, dostluk bize sanal ortamın vakti nasıl geçirdiğini gösterir. Biz sanalda ne kadar birbirimiz den bazen hoş lanmasakda , hoş landığımız insanlarda olabiliyor. Herkes birbirini sevecek die bir kültür yok. Herkes biribirini ama anlıyacak dır, bir kaydemiz vardır bizim. anlayış saygı bizim için  ise olmazımızdır. Hoş bir ortam yaratmak için işte saygı önemlidir.

DURU SOHBET NASIL OLUR

Duru bir sohbet , hoş bir muhabbet ile olur . Yalansız düzgün olan sohbet e duru sohbet denir. Bazı insanlar kalite li sohbet ederek sohbet in kadar öz ve duru olduğunu bizlere kanıtlar. İnsanın iyisi kendi alanında duru temiz olanıdır. Bizler sizlere hoş manada bunları anlatırken size düşen bunlardan size hangisi uyar acaba. Bana göre bir kişi sohbet ederken duru berrak su misali sohbet ini yapmalıdır. Hoş bir insan bunu eder .

SOHBET TE GEÇMİŞİN İZİ

Sohbet kanallarında bazen acı anılar vardır. Bazen ise sohbet ten kalan tatlı sohbet anıları vardır. Kimse acı olanı asla düşünmez ve düşünmekte istemez. Bazı arkadaşlar ile ettiğimiz sohbet ler bize acı gelsede geçmişten bu günümüze sağlam ayaklar ile yere basmayı öğretmiştir. Hayat okulu denen yolda geçmişin izi az çok herkeste vardır . Bu gerek sanal alem de olsun, Gerek muhabbet ortamında olsun, gerek gerçek yaşamda olsun kaçınamadığımız acı ve tatlı geçmişlere hepimiz sahibiz. Ama şu vardır ki herşeye rağmen sağlıklı vede huzurlu isek geçmişin acı yüzünü unutmakta üstümüze yoktur. İnsan oğlu gen olarak acılara göğüs geren, mutluluk lara hoş eda ile devam edebilen dir. İnsanı dayanma gücümüz ve sağlam irade ile aşamayacağımız bir şey olmadığını bilmenizi isteriz. Darlıkta sabır , varlıkta şükür , acıda metanet , mutluluk ta hoş luk ile kalmanızı dileriz. https;//www.GurbetCafe.Net sizlere Hosça sevgiyle  kalmanızı dileriz. Esenkalın .

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.