Hande’den sevindirici haber

GezeGen GezeGen     17-03-14     Magazin     Hande’den sevindirici haber     397 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Hande'den sevindirici haber

Hande’den sevindirici haber

Çocuk sahibi olmak için tedavi gören Hande Ataizi’nin 3 aylık hamile olduğu öğrenildi

Yıllardır anne olma hayali kuran ve daha önce hamilelik döneminde çocuğunu da düşüren 41 yaşındaki Hande Ataizi, şu sıralar sevindirici bir haberler moral buldu. İddialara göre duaları kabul olan güzel oyuncu 3 aylık hamile. Uzun zamandır Amerikalı eşi Benjamin Harvey’le birlikte çocuk sahibi olmak için tedavi gören Hande Ataizi, bir türlü bu isteği gerçekleşmeyince umudunu kesmişti.

Evlat edinecekti

Oyuncu, geçtiğimiz aylarda “Daha önce her türlü tedavi yöntemini denedik, ama olmadı. Biz de kimsesiz bir çocuğu alıp evlat edinebiliriz. Planımız bu” açıklaması yapmıştı. Ancak Ataizi’nin çok yakın çevresinden edinilen bilgiye göre güzel oyuncu hamileliğinin 3. ayına girdi. Bu mutlu haberi herkesten sır gibi saklayan Ataizi’nin nazardan korktuğu öğrenildi. En büyük hayalinin annelik olduğunu her fırsatta söyleyen oyuncunun Demet Akalın’ın jinekoloğuna tedavi olduğu ortaya çıktı. Ataizi, şu sıralar kendisini evine kapattı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.