Halit Ergenç’den milyon dolarlık internet yatırımı

GezeGen GezeGen     13-04-14     TeknoLoji     Halit Ergenç’den milyon dolarlık internet yatırımı     371 Defa Okundu

Halit Ergenç’den milyon dolarlık internet yatırımı

Halit Ergenç’den milyon dolarlık internet yatırımı

Muhteşem Yüzyıl dizisinin yıldızı Halit Ergenç kuzeni Aziz Akgül ile birlikte kurduğu Pondr adlı internet uygulamasını büyük bir lansman ile tanıtacak.

Pondr isimli uygulamaya iki ürün fotoğrafı yüklenerek O mu, yoksa bu mu diye kullanıcılara soru sorulabiliyor. Pondr uygulamasının ilerki dönemlerde ne derece kullanılıp kullanılmayacağı tartışılır. Ancak padişahın uygulama lansmanı gerçekleştirecek olması şimdiden ilgi çekeceğe benziyor.

YATIRIMCILAR ŞİMDİDEN PEŞİNDE

Pondr uygulaması bir süredi dünyanın birçok ülkesinde şimdiden kullanılıyor. Kısa sürede Pondr’ın yaptığı çıkışın yatırımcılar tarafından ilgi çektiğini ve bir sürü ortaklık teklif aldı.

İNTERNET UYGULAMASI

Halit Ergenç, kuzeni Aziz Akgül’le ile 1 milyon dolar yatırdığı Pondr adlı internet uygulaması için büyük bir lansman hazırlığına girdi. Apple’ın rahmetli kurucusu Steve Jobs gibi sahneye çıkarak etkileyici bir sunum ile yeni projesini tanıtmaya hazırlanıyor. Ergenç, Pondr ismindeki uygulamanın detaylarını basın mensupları önüne anlatacak.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.