GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU MU MERAK EDİYORSUNUZ? ÜNLÜ ASTROLOG ŞENAY YANGEL’DEN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

GezeGen GezeGen     19-12-13     BurcLar     GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU MU MERAK EDİYORSUNUZ? ÜNLÜ ASTROLOG ŞENAY YANGEL’DEN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!     739 Defa Okundu

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU MU MERAK EDİYORSUNUZ? ÜNLÜ ASTROLOG ŞENAY YANGEL'DEN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU MU MERAK EDİYORSUNUZ? ÜNLÜ ASTROLOG ŞENAY YANGEL’DEN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Astroloji ve doğum haritalarımız ruhsal planımızı oluşturan muhteşem bir portredir. Ruhsal planımızla ne kadar uyumlu yaşarsak yaşam kalitemizi de o denli yükseltmiş oluruz. Doğum haritalarımızda bulunan zorlayıcı gezegen etkilerimizi hafifletecek ve yaşamı iyileştirecek kristaller, ritüeller, dualar insanoğluna yardımcıdır. Yeter ki ön yargılı olmadan ve sağdan soldan duyduğumuz şeyleri ciddiye almadan işin gerçeği ile ilgilenebilelim.

 

 

 

KOC

Koc

Koc

 

 

 

Gökyüzü ruhsal ve fiziksel olarak güçlendiriyor sizleri. İstediğinizi bilerek hareket etmeniz size hemen her konuda avantaj sağlayacaktır. Bugün ruhsal enerjiniz oldukça kuvvetlidir. Deneyimlerinizden kazandıklarınızı uygulamaya başladığınız günlerdesiniz. Geçmişte sizi üzen, zarar veren her şeyi ve herkesi bir bir yaşamınızdan ayıklıyorsunuz. En önemlisi ayna olmayı başarıyorsunuz. Kişisel gelişiminizin en üst seviyelerindesiniz. Karşınızdakiler size nasıl davranıyorsa sizde kendilerini görmeye başlayacaklar. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken endişeye kapılmamak, sizi siz yapan değerlerinizden uzaklaşmıyorsunuz. Sadece herkese hak ettiği gibi davranmaya başlıyorsunuz.

Günün Olumlaması: Düştüğüm anda üzerime gelen kanlı gözyaşlarımı kendine zevk eden sözde dostları gördüm. Üzüldüm, yıkıldım, an an bittiğimi düşündüğüm zamanlarım oldu. Şimdi o günlere dönüp baktığımda yaşadıklarım için şükrediyorum. Yaşamımdaki her deneyim beni yaralayarak güçlendirdi. Kabuk bağlayan yaralarım iyileşti, güçlü bir bilgeyim şimdi. Yokluktan varlığa, zulümden feraha ermenin sırrındayım.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Siyah inci

 

 

 

BOĞA

Boga

Boga

 

 

Gökyüzü iş ve yakın çevrenizde yaşanan gelişmelerden, içinde bulunduğunuz hızlı tempodan dolayı endişeli bir ruh halinde olacağınıza işaret etmekte. Panik yapmayın, her şey kişisel gelişiminizi sağlamak ve başarılı olmanız yönünde yaşanan olumlu etkilerden ibaret. Bugün iletişime fazlasıyla önem vermelisiniz. Neticelendiremediğiniz konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinize olan güven duygunuzu daha fazla geliştirmeli ve olayları daha geniş bir perspektiften değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda huzur ve güven duygusunu yaşamaya başladığınız şanslı günlerdesiniz.

Günün Olumlaması: İçimde bana güç veren, beni canlandıran, isteklerimi uygulamam için beni tetikleyen büyük bir enerji var. Korkularımı, endişelerimi, kayıplarımı dünümde bırakarak bugünümü en güzeliyle değerlendiriyor. Yarınlarıma güvenle yürüyorum.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Peridot

 

 

 

 

 

İKİZLER

ikizler

ikizler

 

Kariyeriniz ve iş yaşamınızla ilgili konularda kendinize olan güveninizi kuvvetlendirmenize sebep olacak olumlu gelişmeler, mesleki konularda hedeflerinize hızla ilerlemenizi sağlayacaktır. Bu süreç içinde çabalarınızın karşılığını almaya başlar ve kazanımlarınızı akılcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Fikirlerinizi net bir şekilde ortaya koymalı ve birlikte çalıştığınız insanların desteğiyle hızlı sonuçlar almaya yönelik girişimlerde bulunmalısınız. Gerçekçi ve belirli bir hedefin üstüne gitme tutkunuz bugün yoğun olacak. Kendinizi tanıtmak, topluluklar içinde yer almak gayet kolaydır. İşte bu kolaylık size maddi getiriler sağlayabilir. Kafanızın içindeki bazı projeleri önemli kişilerle bir araya gelerek paylaşmak, onların desteğini alarak parasal anlamda güç kazanmak da yine bugünün size hediyesidir.

Günün Olumlaması: Ben her yeni günle birlikte engellendiğim, sınırlandırıldığım tüm negatif etki ve enerjilerden uzaklaşırım. Her gün kendimde olumlu yönlerimin farkına vararak, kişisel gelişimimde etkili olacak olumlu enerjileri kendime çekerim.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Lapis lazuli

 

 

 

 

YENGEÇ

Yengec

Yengec

 

Gökyüzü bugün iş hayatınızda sizin dışınızda gelişecek aksiliklere işaret etmekte. Beklenmedik ve düşüncesizce yapılan harcamalar zor durumda kalmanıza neden olabilir. Bugün hemen her konuyu inceleyin ve ayrıntılara fazlasıyla önem verin. Birlikte çalıştığınız insanların kraldan çok kralcı tavırları yeni kapıları aralarken problemler yaşamınıza neden olabilir. Uzlaşmacı ve ikna edici bir tutumla çevrenizi etkileyebilir ve sizin bakış açınızın haklılığında hemfikir olmalarını sağlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın verdiği sözleri yerine getirememesi, ona olan yaklaşımınızı tamamen değiştirerek ondan uzaklaşmanızı sağlayabilir.

Günün Olumlaması: İşimi, yeteneklerimi, bulunduğum çevre ve şartları seviyorum. İrademi yeteneklerimle güçlendiriyor ve isteklerim için kararlılıkla mücadele ediyorum. Her doğan günle yeni bir şans kapısı bollukla, zenginlikle bana aralanıyor.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Çeroit

 

 

 

 

ASLAN

Aslan

Aslan

 

Bugün eleştirici davranmayın, sözlerinize dikkat edin, iyi işler çıkarayım derken boş yere gerilim yaratmayın. Size göre olmayan monoton veya sevmediğiniz bir iş de çalışıyorsanız meydana gelebilecek huzursuzlukların bilincinde olarak dikkatli olun. En azından bunların olabileceği ihtimaline karşı kendinizi ayarlayın. Sağlığınıza dikkat edin. Endişe, kuruntu veya çalışma saatlerinizi aşan durumlarda dinlenmenize özen gösterin. Gezegenlerin size mesajı, birleştirmek ve bütünleştirici düşünceden geçmektedir. Eğer böyle hareket ederseniz çalışma hayatınızla ilgili olumlu planlamalarda bulunabilirsiniz. Projeler hazırlayabilir, zekice ve yaratıcı çalışmalara ortağınızla birlikte girişebilirsiniz. Başkalarına danışmaktan asla çekinmeyin.

Günün Olumlaması: Güneşin tüm sıcaklığı ve parlaklığı gibi pırıl pırıl bir ruha sahip olmanın verdiği huzurla, gelen her güne umutla ve sevgiyle merhaba diyorum. Bilerek ya da bilmeyerek kendimde oluşturduğum tüm blokajlarımı dünde bırakıp yarına güvenle ilerliyorum.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Kedigözü

 

 

 

BAŞAK

Basak

Basak

 

Gökyüzü tüm ışığını yansıtıyor bugün sizlere. Her sözünüz, her davranışınız beğeni kazanacak. İş hayatınızda yaptırım gücünüzle istediklerinizi elde etmenin huzurunu yaşayabileceksiniz. Zam talebiniz varsa bugün şansınızı denemelisiniz. Sahip olduğunuz olumlu enerji iş hayatınızda sizin düşüncelerinizin üzerinde güzel ve maddi olarak kazançlı çıkabileceğiniz gelişmelere sebep olabilir. Özel hayatınızda ise geçmişte kalmış biri tekrar karşınıza çıkabilir. Yaşamınızda yer almak için size ısrarcı tavırlar sergileyebilir, bir an bile etkilenseniz hatırınıza neden ayrılmış olduğunuzu getirerek karar vermeden önce bir kez daha düşünün. Bu süreç size yenilikleri getirirken eskimiş olan tüm düşüncelerinizden ve geçmişte kalan insanlardan tamamen uzaklaşmalısınız.

Günün Olumlaması: Gökyüzünüzün muhteşem gezegenlerinin olumlu enerjilerini ruhumda ve bedenimde hissediyorum. Yaşama gücüm, kendime olan sevgim ve saygım artıyor. Sahip olduğum yüksek enerji hayatımın her safhasında karanlık yanlarımı aydınlatarak, bana yeni kapıların kolaylıkla açılmasını sağlıyor.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Topaz

 

 

 


TERAZİ

Terazi

Terazi

 

Gökyüzü kendinizi son derece dinamik hissederek, girişimci bir ruhla hareket edeceğinize işaret etmekte. İş hayatınızı ilgilendiren konularda kendinize göre geliştireceğiniz taktiklerle zorlandığınız konuları olumlu yönde kendinize çevirebilirsiniz. Maddi olarak şanslı bir gün sizler için. Çevrenizdeki insanlar yaşanan olumlu gelişmelerden kendilerine payeler çıkarmaya kalkabilirler ve sizi bu şekilde düşünmeniz için etkilemeye çalışabilirler. Şimdi yaşamış olduğunuz olayların bir değerlendirmesini gözünüzün önünden geçirerek tavırlarınızı buna göre belirleyin. Karşılaştığınız fırsatları uzun süreli olması için çok iyi değerlendirin.

Günün Olumlaması: Yaşanmışlıklarımdan aldığım olgunluklar yüreğimde ve gözlerimdeki derinlikte gizlidir. Bunlar benim değerlerimdir. Şimdi değerlerimi koruyor, fırsatları en doğru ve en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendiriyorum.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali Lapis lazuli

 

 

AKREP

Akrep

Akrep

 

Gökyüzü bugün sizi sizle çelişkiye düşürmeye çalışıp yeteneklerinizden, gerçekliğinden emin olduğunuz konularda “acaba” dedirtecek insanların baskısına karşı temkinli davranmanız konusunda uyarıyor sizleri. Sizler kararlı, duyguları ile mantığı arasındaki dengeyi kurabilen yetenekli insanlarsanız. Kimsenin sizi size yabancılaştırmasına ve yanlış kararlar vermenize sebep olmalarına izin vermeden, bildiğiniz yolda ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin durgun hali endişelenmenize sebep olabilir. Onunla mümkün olduğunca yakın olun ve yaşadığı sorunu sizinle paylaşmasını sağlayın.

Günün Olumlaması: Ben olmaktan çıkıp biz olmanın huzurundayım. Aşkımın, sevgimin, emeğimin en büyük mükafatı budur. Bize ve birlikte sahip olduğumuz her şeye sahip çıkıyor ve değer veriyorum. Aşkla birlikte yürümeye söz veriyorum.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Carnelian

 

 

 

YAY

Yay

Yay

 

Gökyüzü bugün kendinizi şımartmanız için destekliyor sizleri. Uzun zamandır başkalarının sebep olduğu problemlerle uğraşıp kendinize yeteri kadar zaman ayıramadınız. Biri bitmeden diğeri başlayan sorunlar sizi yordu ama kazanan siz oldunuz. Emek verdiğiniz her şeyin olumlu karşılığını almaya başlıyorsunuz. Gitmesi gereken gidiyor, bitmesi gereken bitiyor ve daha iyisi geliyor yaşamınıza. Bugün işinizle ilgili konularda hoşgörülü olmayı başarırsanız maddi olarak sürpriz gelişmeler yaşayabilir, kendi alanınızda parlak bir teklif alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin kendi ailesinden kaynaklanan sorunlarına bir yenisi daha eklenebilir.

Günün Olumlaması: Mutluluğu kendimde bulmuş olmanın sırrına erdim. Sevginin gücü ile kendimle barışıp kendimi yenilemenin müthiş enerjisi, yaşamımı kucaklarken ben hep iyiye, güzele ve doğruya doğru yol alıyorum.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Sitrin

 

 

 

 

OĞLAK

Oglak

Oglak

 

Gökyüzü bugün işle ilgili konularda sabırlı ve hoşgörülü davranmanızın getireceği faydalı sonuçlara işaret etmekte. Bu tutumunuz size birçok yeni kapının açılmasını sağlayabileceği gibi sizin aleyhinize olan konuların da düzelmesine yardımcı olacaktır. Bugün kendinizi doğru sözlerle ifade etmeye özen gösterin. Sezgileriniz olağanüstü güçlüdür. Bugün birçok olayı sezinleyerek tedbirli davranabilir ve lehinize çevirebilirsiniz. İş hayatınızda sürpriz teklifler alabilirsiniz. Zamanı yeterince iyi değerlendirebildiğiniz takdirde tüm teklifleri kabul edebilirsiniz. Yeteneklerinizin hakkını verin, yorulduğunuza fazlasıyla değecektir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın sizden gizlediği konuları fark edebilirsiniz. Öncelikle ilk adımın ondan gelmesini bekleyin, size açılmadığı takdirde siz sorun ve onu anlamaya çalışarak hareket edin.

Günün Olumlaması: Sezgilerim yolumu aydınlatan, kendimi bulmamı sağlayan evrenin bana hediyesidir. Rehberime güveniyor, sezgilerimi aklımla birleştirerek ilerliyorum.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Ametist

 

 

 

KOVA

Kova

Kova

 

Gökyüzü bugün önemli kararlar almadan önce bir kez daha düşünmeniz için uyarıyor sizleri. İşinizle ilgili kararlarda özellikle beklemede kalmalı ve fikrinizi herkesi dinledikten sonra ifade etmelisiniz. İş arkadaşlarınızla iletişiminizi kuvvetlendirecek, kendi istek ve önerilerinizi kabul ettirip destek alabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinize, yaptığınız işe ve yeteneklerinize inanmalısınız. Yapabileceklerinizin farkına varıp kendinize tam anlamı ile güven duyduktan sonra hareket geçmelisiniz. Zaman akıp gidiyor, yaşamınıza sahip çıkın. Hedeflerinize ulaşabilmeniz, dileklerinizi gerçekleştirebilmeniz için zamanı yakalamalısınız. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insana gereksiz problemler çıkararak, ilişkinizde sorun yaratacak davranışlardan kaçınmalısınız.

Günün Olumlaması: Kendime, yeteneklerime, içgüdülerime güvenerek hareket ettiğimde her zaman doğru tercihler yaparım ve kazanırım. Başarıya giden yolda bir kere karar vermem ve hedefime odaklanmam yeterlidir. Kimse beni gittiğim yoldan döndüremez ve engelleyemez.

Günün Rengi: Sarı

Günün Kristali: Çeroit

 

 

 

BALIK

Balik

Balik

 

Gökyüzü bugün oldukça yoğun geçecek bir güne işaret etmekte. Biriken işlerinizi düzenlemek için bir hayli uğraş vereceksiniz. Bunları yaparken bir yandan da yapmanız gerekenleri gözden geçireceksiniz. Bugün yakın çevrenizdeki insanların duygularına çok duyarlı olacaksınız. Onlara sevgi ve şefkatle yaklaşacak, iyi bir dinleyici olup sorunlarına ortak olacak ve çözüme kavuşturmak için elinizden geleni yapacaksınız. Bugün sezgileriniz ve hayal gücünüz oldukça kuvvetlidir. Bu enerjileri yaratıcılık gerektiren tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Bugün bilinçaltınız adeta seslenir sizlere, bu sese kulak verin ve sizi yönlendirdiği doğrultuda ilerleyin.

Günün Olumlaması: Kendime, yeteneklerime tüm kalbimle güvendiğim zaman kazanırım. Olaylar yaşanırken sezgim bana doğru yolu kendiliğinden gösterecektir. Sezgime güvendiğimde ve o anda aklıma geleni dile getirip disiplinle hareket ettiğimde daima kazanırım.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Aventurin

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.