“Gülse çok şımardı”

GezeGen GezeGen     17-03-14     Magazin     “Gülse çok şımardı”     364 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
"Gülse çok şımardı"

“Gülse çok şımardı”

Dünya yalan, bu sözler gerçek!

Yalan Dünya’dan gerçek haber! Usta sanatçı Hümeyra önceki gün Cihangir’de bir kafede dostuna dert yanarken rol arkadaşı ve aynı zamanda dizinin senaristi olan Gülse Birsel’i ‘şımarmakla’ suçlayıp açtı ağzını yumdu gözünü:

“SETTE HERKES PANİK HALİNDE”

“Artık dayanılacak gibi değil. Bu Gülse iyice şımarmaya başladı. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir çalışma sistemi yok. Sette büyük panik var, herkes koşturuyor. 100 sayfalık senaryo saat 23.00’te geliyor. Sabah saat 10.00’a set koyuyorlar. Okuman, anlaman lazım, notlar çıkarman lazım. Senaryoda bir kıyafet var, gece yarısı o bulunmaya çalışılmış. Eeee önceden haberleri yok…”

“SENARYODA CÜMLELER DÜŞÜK”
“Zaten cümleler düşük. Gülse gün geçtikçe şımarmaya başladı. Eskiden böyle değildi. Zaten ülke olarak gerginiz. Bir de sette çok ağır çalışıyoruz. Geçen ezber yapıyorum, bağıra bağıra konuşuyorlar ‘Aaaayyy’ diye bağırdım. Artık gerçekten bırakmak istiyorum; çok yoruldum. Böyle çalışma tarzı olmaz. Çalışma saatleri belli olan, senaryonun önceden geldiği işlerde olmak istiyorum…”

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.