Göğüslerin dik formunu koruyun

GezeGen GezeGen     11-01-14     Kadınca     Göğüslerin dik formunu koruyun     244 Defa Okundu

Göğüslerin dik formunu koruyun

Göğüslerin dik formunu koruyun

Zamanla yerçekimine yenik düşme, aşırı kilo alıp verme veya hamilelik sonrası gibi sorunlardan kaynaklanan meme sarkması estetik olmayan görüntüsü yüzünden kadınların başlıca sıkıntılarından biridir. Meme dikleştirme operasyonları ile yaşadığınız tüm sorunlar giderilebilir ve gerekirse göğsünüze yeniden şekil verme yöntemlerine başvurularak estetik bir görüntü kazandırılabilir.

Göğüsleriniz sıkılığını kaybettiyse ya da meme uçlarınızın açısı değiştiyse meme dikleştirme operasyonu ile tatmin edici sonuçlar elde edebilirsiniz. Meme dikleştirme operasyonları iki türlü hasar görmüş meme yapısına çözüm getirir. İlki göğüsleri yerinde tutamayacak kadar zayıflamış bağ dokusu için idealdir. İkinci meme yapısı da hamilelik ve kilo kaybından oluşan gevşemenin verdiği sarkmalardan kaynaklanan yapıyı onarmaya yönelik yapılacak müdaheledir. Sarkmaları ortadan kaldırmak için göğüse yeni bir form ve hacim kazandırmak için bir takım işlemler açılır. Bu yolla deri fazlası alınır, meme ucu ve areola daha genç bir forma taşınır. Kimi durumda memenin kazandığı yeni boyuttan dolayı meme küçültme yoluna başvurulur.

Meme dikleştirme ve silikonlar

Meme dikleştirme ameliyatları sahip olunan dokunun artmasına bir katkıda bulunmaz. Bu yüzden pek çok kadın meme dikleştirme operasyonlarında silikon implant seçeneklerini de bilmek isterler. Emzirme sonrası ya da zamanla oluşan doku kaybının yerine koyulabilmesi ve meme boyutlarının ileriye dönük korunması adına implantların doğru seçimi önemli rol oynar.

Göğüsleriniz zamana karşı yenik düştüyse ya da hamilelik sonrası formunda sorunlar yaşıyorsanız zor bir durumla karşı karşıyasınız demektir. Spor yaparak bir yere kadar kaslarınıza güvenebilirsiniz. Form bozukluğu ve sarkmaların yaşandığı durumlarda çaresiz olmadığınızı unutmayın. Meme dikleştirme operasyonları kadınların sıklıkla başvurduğu ve sonuçlarından memnun kaldıkları bir seçenektir.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.