Gladyatör ‘imam’ oldu

GezeGen GezeGen     01-03-14     Magazin     Gladyatör ‘imam’ oldu     290 Defa Okundu

Gladyatör ‘imam’ oldu

Gladyatör ‘imam’ oldu

‘The Water Diviner’ın çekimlerine Sultanahmet Camii’nde devam edildi. Russell Crowe filmin namaz kılma sahnelerini bizzat yönetti

Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe’ın son filmi ‘The Water Diviner’ın Türkiye çekimleri devam ediyor. Filmin hem yönetmenliğini hem de başrolünü oynayan Crowe, İstanbul’daki çekimlerin ikinci gününde yönetmen kimliğiyle ön plana çıktı. Önceki gün hamam çekimlerinin ardından Crowe ve ekibi soluğu Sultanahmet Camii’nde aldı. Crowe, camiye girerken ilk olarak ayakkabılarını çıkartarak, set ekibinden bir çalışana verdi. Çekimler yapılırken turistler de normal ziyaretlerine devam etti.

Cem sete geldi
Sabah erken saatlerde namaz sahnelerini bizzat ünlü aktör yönetirken, öğle vakti ise çok sayıda Türk figüranın katılımıyla senaryo gereği İstanbul’un işgali protesto edildi. Sultanahmet’teki çekimlerin bitmesinin ardından seti filmin oyuncularından Cem Yılmaz ziyaret etti.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.