Gaziantepspor’dan Sergen Yalçın açıklaması!

GezeGen GezeGen     26-03-14     Manşet, Spor     Gaziantepspor’dan Sergen Yalçın açıklaması!     385 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Gaziantepspor'dan Sergen Yalçın açıklaması!

Gaziantepspor’dan Sergen Yalçın açıklaması!

Gaziantepspor teknik direktörlük görevinden istifa eden Sergen Yalçın için kulüpten resmi açıklama geldi. Kulübün açıklamasına göre Sergen Yalçın’ın ayrılık sebebi Gaziantep’te sıkılması…

İşte Gaziantepspor’un resmi internet sitesinden yapılan açıklama;

Sportif Direktörümüz Sergen Yalçın ile Yöneticilerimizin yaptığı görüşmeler sonucunda, Gaziantep şehrinde sıkıldığını ve ayrılmak istediğini ifade eden Sergen Yalçın’ın, Kulübümüz ile sezon sonuna kadar olan sözleşmesi karşılıklı anlaşmaya varılarak fesh edilmiştir.

Ayrıca bugün bazı medya organlarında maddi sorunlar nedeni ile istifa ettiği yönünde gerçeği yansıtmayan haberler yayınlanmış olan Sergen Yalçın’ın, sezon sonuna kadar sözleşmesinden kaynaklanan tüm alacaklarının ödendiğinin kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz.

Kulübümüz ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesh eden Sergen Yalçın ve Yardımcılarına Gaziantepspor’a yapmış oldukları hizmetleri için teşekkür ederiz.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.