Galaxy Alpha, Android 5.1.1 Sürümüne Terfi Edebilir

GezeGen GezeGen     26-06-15     TeknoLoji     Galaxy Alpha, Android 5.1.1 Sürümüne Terfi Edebilir     379 Defa Okundu

Galaxy Alpha, Android 5.1.1 Sürümüne Terfi Edebilir

Galaxy Alpha, Android 5.1.1 Sürümüne Terfi Edebilir

Samsung’un piyasaya sürdüğü bir başka akıllı telefon modeli olan Galaxy Alpha, çok yakında Lollipop güncellemesini alabilir, işte detaylar… Android kullanıcılarının dört gözle bekledikleri Lollipop güncellemesi, çok yakında bir telefon modelini…

Samsung’un piyasaya sürdüğü bir başka akıllı telefon modeli olan Galaxy Alpha, çok yakında Lollipop güncellemesini alabilir, işte detaylar… Android kullanıcılarının dört gözle bekledikleri Lollipop güncellemesi, çok yakında bir telefon modelini de kapsamaya başlayacak. Hali hazırda zaten birçok üst ve orta düzey akıllı telefon, Android 5.0.2 sürümüne yükselmiş durumda. Sıradaki güncelleme olan Lollipop ise bazı ülkelerde dağıtılmış vaziyette. Fransa’da yaşayan Galaxy Alpha sahibi bir kullanıcı, Samsung’a Twitter üzerinden, kullandığı telefonun Lollipop güncellemesini ne zaman alacağını sordu. Firma, kullancıya çok yakında cevabını verdi.

Galaxy Alpha’nın yakın bir sürede 5.1.1 sürümüne terfi edeceğini açıklayan Samsung Fransa, aslında bir nevi test aşamasında sona gelindiğini de açıklamış oldu. Şu anda Galaxy S6 modeli için birden fazla ülkede 5.1.1 Lollipop güncellemesi yayınlanmış durumda. Samsung, yeni Android sürümünü dağıtmak için hızlı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Bahsi geçen Galaxy Alpha güncellemesinin de beklenenden çok daha yakın bir tarihte yayınlanacağından söz edebiliriz.

(milliyet)

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.