Galatasaray’da şok istifa!

GezeGen GezeGen     25-03-14     Manşet, Spor     Galatasaray’da şok istifa!     328 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Galatasaray'da şok istifa!

Galatasaray’da şok istifa!

Stamford Bridge’teki tartışmanın sızmasından sorumlu tutulan Mehmet Cibara, kulübün resmi internet sitesinden açıklama yapılmasını istedi ancak bu talep kabul görmedi. Gönüllü olarak Florya’ya atandığı haberlerinden de rahatsızlık duyan sarı-kırmızılı idareci istifa etti

Galatasaray’da, Londra’daki kavga depreminin artçıları devam ediyor. Yönetim kurulu üyeleri Adnan Nas ile Mehmet Cibara arasında Stamford Bridge’te küfürleşmeye kadar varan, İstanbul’a dönüş yolunda devam eden gerilim istifa getirdi.

Kayserispor maçından önceki yönetim kurulu toplantısında Şükrü Ergün’le beraber Florya’ya atanan ve mesaisine dün erkenden başlayarak TT Arena’ya giden Mehmet Cibara öğlene kadar burada kaldı. Stattan ayrılırken de her şey normaldi ama Florya’daki yönetim zirvesine kısa bir süre kala istifa depremi yaşandı.
Cibara’yı istifaya götüren süreç şöyle işledi:
1- Londra’daki tartışmanın medyaya servis edilmesi ihalesi Mehmet Cibara’ya kaldı! Bundan rahatsız olan Cibara resmi siteden bununla ilgili açıklama istedi ama kabul görmedi.
2 – Londra’daki olayla ilgili haksızlığa uğradığını düşünen Cibara, Başkan Ünal Aysal’dan bir adım bekledi fakat gerçekleşmedi.
3 – Milliyet’te dün yer alan Şükrü Ergün ve Mehmet Cibara, “Gönüllü olarak Florya’ya atandılar” haberi soğuk rüzgarlar estirdi. Cibara, bu haberin yönetim içerisinden sızdırılmış olabileceğini düşündü.
4 – İstifa mektubu Florya’daki yönetim toplantısında öğrenildi. Toplantıya gitmeyen Mehmet Cibara, istifasını kulüp sekretaryasına gönderdi. Florya’daki toplantıda da bu mektup okundu. Başkan Ünal Aysal’ın istifaya tepkisi ise “Şaşırmadım” şeklinde oldu. Diğer taraftan Aysal sızdırmalara karşı operasyon başlatma hazırlığında. Topun ağzında başka yöneticiler de var.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.