“Fransız Kızlar” Telefonunuzda

GezeGen GezeGen     18-04-14     TeknoLoji     “Fransız Kızlar” Telefonunuzda     374 Defa Okundu

"Fransız Kızlar" Telefonunuzda

“Fransız Kızlar” Telefonunuzda

Yeni iPhone uygulaması ile fotoğraflarınız birer sanat eserine dönüşebilir.

Eğer selfie çekmeyi, fotolarla oynamayı, efekt eklemeyi ve üzerine birşeyler karalamayı seviyorsanız, bu iPhone uygulaması çok hoşunuza gidecek. Bu yeni uygulamanın ana fikri, çektiğiniz selfie fotoğraflarınızın hiç tanımadığınız kişiler tarafından çizgi versiyonlarının yapılması. Yani siz fotonuzu uygulamaya yüklüyorsunuz, dünyanın herhangi yerinden birileri fotonuza bakıp ondan bir resim çiziyor. Tabii siz de başkalarının fotolarından resim yapabilirsiniz. İlk bakışta tuhaf gibi gözükse de, uygulamanın şu andan 700,000 kullanıcısı bulunuyor.

‘French Girls’ uygulamasını kullananlar, birbirlerinin komik resimlerini yapanlar ise kimin kim olduğunu asla bilmiyorlar, hiçbir şekilde muhabbet edemiyorlar. Dolayısı ile eğer fotonuzdan yapılan resmi beğenmezseniz itiraz etme veya şikayet etme şansınız yok. Ama ortaya çıkan işlere bakınca pek eğlenceli olduğu da kesin. Fotonuzdan ortaya çıkan resim çöp adam da olabilir, bir sonraki harika sanat eseri de. Uygulamayı AppStore’dan ücretsiz olarak indirip hemen eğlenceye katılabilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.