Fenerbahçe’de sıcak saatler! Yönetim kurulu toplantısı sona erdi! Karar…

GezeGen GezeGen     18-04-14     Genel     Fenerbahçe’de sıcak saatler! Yönetim kurulu toplantısı sona erdi! Karar…     261 Defa Okundu

Fenerbahçe'de sıcak saatler! Yönetim kurulu toplantısı sona erdi! Karar...

Fenerbahçe’de sıcak saatler! Yönetim kurulu toplantısı sona erdi! Karar…

Fenerbahçe Olağanüstü Yönetim Kurulu Toplantısı sona erdi. İşte alınan karar…

Fenerbahçe Kulübü, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Şike Davası’nda itirazını reddettiği Başkan Aziz Yıldırım’ın yeniden cezaevine konması ihtimali üzerine olağanüstü toplandı.

Yıldırım’ın yerine düşünülen geçici başkan adayları olarak düşünülen isimlerden Genel sekreter Mahmut Uslu, toplantının sonunda bir açıklama yaptı.

Uslu’nun açıklamaları şu şekilde;

– Bu toplantıda önümüzdeki günlerdeki gelişmeleri bekleme kararı aldık. Yaklaşık 3.5 aydır ülkemizin tüm yetkilileriyle görüşme yaptık. Yeniden yargılama veya adaletli yargılanma isteğimizle ilgili cevap alamadık. Ancak biz ümidimizi devam ettiriyoruz. Anayasa Mahkemesi’ne müraacatımız var. Önümüzdeki hafta vakit olursa bu kararın bir an evvel çıkmasını diliyoruz. Tek güvencemiz Anayasa Mahkemesi…

– Başkanımızın futbolcularla biraraya gelmesi veda değil. Haftalık maç toplantısı.

– Gerek askerler için gerek KCK için gerek Fenerbahçe için bir şey yapılamadı. Müracaatımız bekliyor. Benim tahminim; bu karar çıkabilir.

– Aziz Yıldırım’ın başkanlığı şu an düşmedi. Bize tebliğ edilen bir durum yok. Tüzüğümüz açık, Mayıs ayında buna göre seçim olabilir. Şu anda kendi içimizden bir yöneticinin başkanlığı konusunda gündeme gelmiş ve konuşulmuş bir durum yok.
Başkanımızın başkanlığıyla ilgili bir açıklama yoktur. Farklı bir durumda tüzük bellidir, ona uygun davranılır.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.