F1’in damadını dostlar alışverişte görsün!

GezeGen GezeGen     03-05-14     Ekonomi     F1’in damadını dostlar alışverişte görsün!     454 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
F1’in damadını dostlar alışverişte görsün!

F1’in damadını dostlar alışverişte görsün!

Formula 1’in patronu olarak bilinen Bernie Ecclestone’un damadı James Stunt, Londra’da gectiğimiz günlerde ilginç bir görüntüye neden oldu.

Geniş bir sanat koleksiyonuna sahip olduğu belirtilen milyarder işadamı, yeni tablo almak için Lamborghini otomobiliyle Christie’s Sanat Galerisi’ne gelirken, ona iki Rolls Royce ve iki de Range Rover eşlik etti. Bununla birlikte Stunt’ın araçlarına polis tarafından trafiği aksattığı gerekçesiyle ceza kesilmesi de hayli liginç oldu.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre 28 yaşında olan ve Ecclestone’un kızı Petra ile 2011 yılında evlenen James Stunt, geçtiğimiz günlerde Londra’daki Christie’s Sanat Galerisi’ne “alışveriş” yapmak için tam 5 araçla birden geldi. Yaklaşık 5.5 milyar Sterlin serveti olduğu iddia edilen Stunt, 5 araçla trafiği karıştırınca, bölgede devriye gezen trafik polisinin gazabından kurtulamadı. Trafik polisi, tüm araçlara ceza yazarken, satın alınan tabloların araçlara hiçbir ambalajlama yapılmadan yüklenmesi de ilgi çekti.

Bernie damadına kızmış!
Yaklaşık dört gün önce de benzer bir manzaranın Chelsea’deki Daniel Hunt Güzel Sanatlar Galerisi’nin önünde yaşandığını belirten gazete, Stunt’ın geçtiğimiz günlerde Los Angeles’taki evi için Barok dönemi ressamlarından Anthony Van Dyck’ın kendi portresini satın almak istediği ancak bunun gerçekleşmediğini yazdı. 1640 tarihli tablonun yabancıya satışının yapılmaması için uğraşan bir grup, 10 milyon sterlin toplayarak eseri korumaya aldırmıştı.
Ecclestone, daha önce damadının sanat koleksiyonunu ve pahalı araçlarla konvoy yapmasını abartılı bulduğunu açıklamıştı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.