Eski basketbolcu rehabilitasyon merkezinde

GezeGen GezeGen     19-01-14     Dünya     Eski basketbolcu rehabilitasyon merkezinde     335 Defa Okundu

Eski basketbolcu rehabilitasyon merkezinde

Eski basketbolcu rehabilitasyon merkezinde

Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un ile başlattığı ilginç arkadaşlıkla gündeme gelen eski NBA oyuncusu Dennis Rodman Kuzey Kore’ye yaptığı son ziyaret sonrası uçaktan iner inmez tedavi altına alındı.

Chicago Bulls’un unutulmaz oyuncularından biri olarak akıllarda kalan Dennis Rodman, alkol bağımlılığı nedeniyle rehabilitasyon görmeye başladı. Rodman’ın durumu hakkında AP haber ajansına açıklama yapan menajeri Dennis Prince, ‘eski yıldızın K.Kore dönüşünde duygusal olarak oldukça bozuk bir halde olduğunu, diplomatik alanda ‘süper insan’ ve ‘düzenleyici’ olarak baskı altında kaldığını’ söyledi.

Rodman, K.Kore’ye düzenlediği en son ziyarette kendisine yönelik eleştirilere büyük tepki göstermiş ve ağır sözler kullanmıştı. Rodman, daha sonra basın toplantısında alkollü olduğunu belirterek özür dilemişti.

Prince, yaşananlardan dolayı Rodman’ın utanç duyduğunu, aynı zamanda üzgün ve sinirli olduğunu’ belirtti.Rodman, Kim Jong-Un’un doğumgünü için K. Kore’ye gitmiş ve 13 Ocak’ta Pekin’e dönmüştü. Çin’den ülkesine dönüş yapan Rodman, uçaktan iner inmez rehabilitasyon merkezinin yolunu tuttu.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.