Erdoğan’dan FETÖ Ağzıyla Konuşan Fransız Gazeteciye Tarihi Ayar: ABD’ye Niye Sormuyorsun!

GezeGen GezeGen     05-01-18     Chat Odaları     Erdoğan’dan FETÖ Ağzıyla Konuşan Fransız Gazeteciye Tarihi Ayar: ABD’ye Niye Sormuyorsun!     562 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN

Erdoğan’dan FETÖ Ağzıyla Konuşan Fransız Gazeteciye Tarihi Ayar: ABD’ye Niye Sormuyorsun!

Erdoğan, FETÖ ağzıyla konuşan Fransız gazeteciye “Sen bana bu soruyu böyle soruyorsun da, ABD’nin gönderdiği silahları niye sormuyorsun. Gazetecisin ya!” diyerek tepki gösterdi.

Erdoğan Fransa’da kendisine “DEAŞ’la pazarlık yaptınız mı?” ve “Suriye’ye silah gönderdiğiniz için pişman mısınız?” diye soran Fransız gazateciyi haşladı. Erdoğan “Kim silahj göndermiş? Sen FETÖ ağzıyla konuşuyorsun!” diyerek tepki gösterdi.

“KİM SİLAH GÖNDERDİ?”

France 2 televizyonu muhabiri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Neden Suriye’ye silah gönderdiniz? Türkiye’nin selefi grupları desteklemesi için ne diyorsunuz?” diye sordu.

Bunun üzerine Erdoğan, “Sorunuzu anlamadım, Suriye’ye kim silah gönderdi? FETÖ ağzıyla konuşuyorsun” dedi.

“KARŞINIZDA BUNLARI KOLAY KOLAY YUTACAK BİRİSİ YOK”

Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Suriye’ye kim silah gönderdi? Sen FETÖ ağzıyla konuşuyorsun. Çünkü o operasyonu yapanlar FETÖ’nün savcılarıydı. Şu anda onlar içeride, hapisteler şu anda ve operasyon yaptılar. İstihbarat teşkilatlarının bu tür operasyonlara yönelik, kamyonlarla silah taşıma vesaire gibi, nereye neyi taşıyacağı gibi yetkileri, hakkı vardır. Sen bana bu soruyu böyle soruyorsun da Amerika’nın 4 bin tır Suriye’ye şu anda getirmiş olduğu silahları niye sormuyorsun? Gazetecisin ya! Bunları niye yazmıyorsun. Sorularınızı sorarken bu noktada hassas olun. Bunları kolay kolay yutacak birisi yok. FETÖ ağzıyla konuşmamayı da öğrenin.”

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.