Eneramo golü atınca ailecek gole sevindiler

GezeGen GezeGen     29-03-14     Spor     Eneramo golü atınca ailecek gole sevindiler     387 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Eneramo golü atınca ailecek gole sevindiler

Eneramo golü atınca ailecek gole sevindiler

Nijeryalı’nın ağları bulmasıyla birlikte maçı izleyen kardeşi ve bir akrabası soluğu sahada aldı. Güvenlik ikiliyi yaka paça yeşil zeminden çıkarırken fırsatını bulan kardeş Eneramo, stattan kaçmayı başardı.

Beşiktaş’ı puandan eden gol Eneramo’dan gelirken bildik bir olay farklı bir biçimde gerçekleşti bu kez… Karabükspor’u galibiyete götüren golü uzatmalarda Beşiktaş ağlarına yollayan Nijeryalı oyuncu sevinirken bir anda sahaya Karabükspor atkılı iki kişi girdi. Ancak bu taraftarları diğer olaylardan ayıran hem siyahi hem de Eneramo’nun akrabaları olmasıydı.

Micheal Eneramo’nun menajeri Ertan Göksu ile birlikte stada gelen ve maçı izleyen ikili uzatma dakikalarında gelen golle birlikte çılgına dönerek stada girdi. Eneramo ile birlikte aynı sevinci yapan kişinin golcü oyuncunun kardeşi olduğu öğrenilirken güvenlik görevlileri bir anda iki taraftarın çevresini sararak sahanın dışına çıkardılar. Herkes ilk kez sahaya giren kişilerin başka bir ülkenin vatandaşı olmasının şaşkınlığını yaşanırken Michael Eneramo’nun kardeşi Mert, görevlilerin bir anlık dalgınlığından faydalanıp stadın dışına kaçarken Eneramo’nun diğer akrabası ise güvenlik görevlileri tarafından sorgulaması yapılırken “Çok heyecanlandım, sevindiğim için stada girdim” dedi.

‘ARKADAŞLARIMDI!’

Eneramo ise maçı ve olayı şöyle değerlendirdi: “Galip geldiğimiz için çok mutluyum. Takım arkadaşlarımı tebrik ederim. Önemli olan takımın kazanmısıydı.
Ben forvet oyuncusuyum işim gol atmak ve asist yapmak. Sahaya giren kişiler arkadaşlarımdı çok mutlulardı herhalde mutluluktan kendilerini tutamayıp sahaya girdiler.”

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.