En çok oğlumu özleyeceğim!

GezeGen GezeGen     15-01-14     Magazin     En çok oğlumu özleyeceğim!     362 Defa Okundu

En çok oğlumu özleyeceğim!

En çok oğlumu özleyeceğim!

‘The Water Diviner’ adlı filmin çekimleri için Avustralya’ya giden Cem Yılmaz, “35 gün uzak kalacağım. En çok oğlumu özleyeceğim” dedi

Ani bir kararla eşi Ahu Yağtu’dan boşanarak gündeme gelen Cem Yılmaz, dün ilk kez Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. Yönetmenliğini Russell Crowe’un üstlendiği ve Çanakkale Savaşı sonrasını anlatan ‘The Water Diviner’ adlı filimin cekimleri için Avusturalya’ya giden Yılmaz’ın keyifli hali dikkat çekti. Yılmaz, “Film Çanakkale’de 1915’ten sonra geçiyor. Oğullarını arayan bir Avusturalyalıyı anlatıyor. Bir Osmanlı subayını oynuyorum. Komedi tarzında bir film olmayacak, dram olacak. Daha öncede ‘Av Mevsimi’n de dram oynamıştım” dedi.

‘35 gün uzak kalacağım’
Boşanma olayıyla ilgili ilk defa konuşan Yılmaz, “Olan oldu, hey şeyin hayırlısı olur inşallah. Bu tarz konulara daha fazla değinmek istemiyorum. 35 gün boyunca buralardan uzak olacağım.?En çok oğlumu özleyeceğim” diye konuştu. “Ahu Yağtu’ya ihanet etti” haberlerine ise Yılmaz, “Yok, yok bu konulara girmeyeceğim” cevabını verdi.
Filmde oynayacak olan Yılmaz Erdoğan ise Cem Yılmaz’ın ardından alana giriş yaptı. Erdoğan, “Sete uyum sağlamamız için bir hafta erkenden gidiyoruz. ‘Binbaşı Hasan’ karakterini canlandırıyorum. Cem Yılmaz’la silah arkadaşıyız. Bizim için çok güzel bir deneyim olacak. Böylesine büyük starlarla çalışmak apayrı bir heyecan. Avusturalya çekimlerinin ardından mart ayında İstanbul ve Fethiye’de çekim yapacağız” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.